Pse PD nuk flet më për Agron Papulin?

Më shumë se një vit më parë, në muajin gusht, Partia Demokratike denonconte për të disatën herë, megjithëse ishte mesi i verës, në konferenca të shpeshta për shtyp, Agron Papulin. Një biznesmen të cilin e quajnë shpesh “oligark” dhe “njeriun e Edi Ramës”. Në akuzat e bëra nga Flamur Noka, që shihen në linkun e … Continue reading Pse PD nuk flet më për Agron Papulin?