Connect with Us

Aksident në Durrës/ Makina del nga rruga, plagoset shoferi

Kronika

Aksident në Durrës/ Makina del nga rruga, plagoset shoferi

Publikuar

-

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në autostradë tek mbikalimi i Shën-Vlashit në Durrës.

Mësohet se një makina tip “Golf 6” ka dal nga rruga duke përfunduar në kanal.

Sipas pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur shoferi i makinës, i cili është nisur me urgjencë në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Shpërthimet në Lezhë/ Flasin banorët: Goditjet erdhën nga ajri

Publikuar

-

Nga

Shpërthimet në Lezhë/ Flasin banorët: Goditjet erdhën nga ajri

Dy shpërthime të fuqishme kanë tronditur Lezhën mbrëmjen e sotme. Lidhur me këtë ngjarje, kanë folur dhe banorët e zonës, të cilët shprehen për mediat se goditjet erdhën nga ajri.

‘’Ishim tek shtëpia brenda, po hanim bukë, ndodhi një goditje e jashtëzakonshme.  Pastaj erdhi goditja tjetër, për mua ishte nga ajri. Një goditje e jashtëzakonshme, ishin nga ajri dhe shpërthyen në ajër, punë sekondash.

Njoftuam operativin se s’kemi informacione, kishim frikë se mos ndodhte ndonjë tip cunami. Doli gjithë familja nga frika. S’pamë gjë. Ishin të papame.”, tha një prej banorëve të zonës./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Alarmohet Lezha/ Regjistrohen dy shpërthime të fuqishme

Publikuar

-

Nga

Të shtëna me armë në Velipojë/ Dyshohet për të plagosur

Dy shpërthime të fuqishme janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Mësohet se shpërthimet janë ndjerë në zonën e Lezhës rreth orës 19:40 dhe 19:41 minuta në Shëngjin.

Nga informacionet paraprake, ende nuk raportohet për persona të lënduar.

Shpërthimet janë ndjerë në të gjithë zonën e Lezhës, por policia ende nuk ka identifikuar me saktësi zonën ku kanë ndodhur.

LEXO EDHE:  Tjetër aksident i rëndë/ Humb jetën një maqedonas

LEXO EDHE:  Zyrtare/ Ja versioni i policisë së Shkodrës për aksidentin

Ndërkohë, janë hapur menjëherë hetimet dhe pritet që policia të hedhë më shumë dritë mbi ngjarjen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Makina përplaset me motorin/ Ndërron jetë një person

Publikuar

-

Nga

Aksident i shumëfishtë në Tiranë/ Përplasen 4 makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë aksin rrugor, Milot-Fushë Krujë, pranë kryqëzimit në Mamurras.

Bëhet me dije se një automjet ka përplasur një motor dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit me iniciale P.P.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se viktima i ka prerë rrugën makinës teksa ka qenë duke udhëtuar me motor dhe janë përplasur.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

LEXO EDHE:  Detaje nga krimi në Durrës/ Sherr masiv mes rojeve të rezervatit

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE