Connect with Us

Vrasja në Kavajë/ Publikohet fotoja e Dritan Haxhollit me Bledar Toçin duke ekspozuar armët

Kronika

Vrasja në Kavajë/ Publikohet fotoja e Dritan Haxhollit me Bledar Toçin duke ekspozuar armët

Publikuar

-

Ngjarja e Kavajës ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe u plagos Shefi i Sigurisë se Burgut Bledar Toçi, ka tronditur opinionin publik.

Së fundmi po qarkullon në rrjet një foto ku Hoxhalli dhe Toçi shfaqen së bashku duke ekspozuar armët.

Nuk dihet nëse të dy ishin shokë por fotoja tregon se ata njiheshin me njëri tjetrin dhe shkrepnin foto së bashku.

LEXO EDHE:  Aksidenti në Kavajë/ Zbardhen detajet e para [Emri]

Marsida Qatja , e cila u cilësua si “molla e sherrit” ka treguar se nuk ka pasur asnjë lidhje dashurie me Haxhollin por ai  e kërcëntontë vazhdmisht, ndërsa sipas saj Toçi e ndihmonte shpesh 30 vjeçaren.

Kujtojmë se sot një e afërme e viktimës, ka hedhur poshte deklaratën e Qatjas duke thënë se Marsida ishte e dashura e Haxhollit prej shumë kohësh./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Makina përplaset me furgonin

Publikuar

-

Nga

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne, në aksin rrugor Korçë – Pogradec. Mësohet se një makinë është përplasur me një furgon, ndërkaq bëhet me dije se nuk ka persona të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendngjarje për hetimin e rrethanave të aksidentit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

E rëndë në Elbasan/ 71-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një 71-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur.

Policia njofton se kanë qenë familjarët e të moshuarit, që e kanë gjetur atë të varur, kur kanë hyrë në banesë.

Në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëvarur shtetasi H.H., 71 vjeç.

LEXO EDHE:  Aksidenti në Kavajë/ Zbardhen detajet e para [Emri]

LEXO EDHE:  E rëndë: Vetëm 34-vjeç, ekzekutohet për vdekje reperi i njohur

Nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja të tjera në trup përveç atyre të shkaktuar nga vetëvarja. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga depresioni. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Motori humb kontrollin dhe përfundon në kanal/ Plagoset rëndë drejtuesi

Publikuar

-

Nga

Një aksident rrugorë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mërqi të Lezhës.

Mësohet se një motor ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ndërsa  paraprakisht dyshohet se shkak mund të jetë bërë shpejtësia e madhe./CNA.al

LEXO TE PLOTE