Connect with Us

Tjetër aksident në Korçë/ Përplasen dy automjete

Kronika

Tjetër aksident në Korçë/ Përplasen dy automjete

Publikuar

-

Një aksident rrugorë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Maliq.

Mësohet se dy automjete një tip “Renault” dhe një “Mazda” janë përplasur më njëri-tjetrin në afërsi të një karburanit. Për pasojë janë lënduar dy shtetasit me inicialet L.Ç. dhe O.G.

Informacion paraprak

Më datë 07.10.2019, rreth orës 19:40, në aksin rrugor Korçë-Maliq, në afërsi të një karburanti, ka ndodhur një aksident, ku janë përplasur mjeti tip “Renault” me drejtues shtetasin L.Ç, me mjetin tip “Mazda” me drejtues shtetasin O.G.

LEXO EDHE:  Aksident në Pogradec/ Humb jetën këmbësori (Foto)

Për pasojë janë dëmtuar, drejtuesi i mjetit tip “Renault” shtetasi L.Ç, si edhe pasagjeri i këtij mjeti shtetasi D.A, të cilët u dërguan në Spital, ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

‘Make-up bëjnë vetëm prostitutat’/ Arrestohet shqiptari në Itali, dhunonte prej 6 vitesh bashkëshorten

Publikuar

-

Nga

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar për dhunë ndaj bashkëshortes së tij.
Ngjarja ka habitur opinionin publik, teksa 40-vjeçari i kërkonte gruas së tij të mos bënte ‘make-up’, pasi sipas tij ‘atë e bënin vetëm prostitutat’.

Gjithashtu shqiptari i kërkonte gruas të mbyllte profilet e saj në rrjetet sociale.

Sjellja e tij ndaj bashkëshortes arriti kulmin në momentin kur ajo zbuloi se kishte një lidhje tjetër.
Dhuna ndaj bashkëshortes kishte filluar 6 vite më parë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

U sulmua nga ariu/ Bariu niset me helikopter drejt Tiranës

Publikuar

-

Nga

helikopteri i siptalit duke transportuar paciente

Ekrem Onuzi është bariu i cili u sulmua nga ariu teksa ishte duke kullotur bagëtitë.
Mësohet se ai ka marrë plagë të rënda në kokë dhe në këmbë, duke i shkaktuar dhe hemoragji.

Ndërkohë raportohet se vetëm pak më parë një helikopter ushtarak është nisur drejt vendngjarjes, ku do të bëjë të mundur transportimin e të plagosurin drejt Tiranës.

Onuzi në luftë për jetën ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij.

LEXO EDHE:  Foto/ Këngëtari i njohur shqiptar përfshihet në një aksident rrugor

LEXO EDHE:  Aksident në Tiranë, automjeti përplas studentin

Njoftimi i policisë:
Jemi njoftuar në sallën operative se në vendin e quajtur Sasat, mali i Gjallices, shtetasi E.O., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Nangë, duke kullotur bagetitë është sulmuar nga një Ari, duke i shkaktuar plagë në kokë, shpatullë dhe në kembë.
Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Ariu sulmon një person në Kukës/ I shkakton plagë të shumta dhe hemoragji

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Sasat, të Kukësit.
Raportohet një ari ka sulmuar një person në kokë dhe në këmbë, duke i shkaktuar hemoragji.

Bëhet me dije se prej dy orësh është njoftuar salla e Emergjencave për helikopter, i cili do të transportojë të plagosurin drejt spitalit.
Ndërkohë i plagosuri ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE