Connect with Us

Përplasen dy makina në Korçë/ Një person në gjendje të rëndë

Kronika

Përplasen dy makina në Korçë/ Një person në gjendje të rëndë

Publikuar

-

Një aksident i rëndë është shënuar pak minuta më parë në fshatin Vloçisht të Korçës.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjerër e për pasojë  dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej të cilëve në  gjendje të rëndë.

Të aksidentuarit janë trasportuar dejt spitalit të Korçës, ndërkohë që ende nuk bëhet me dije identiteti i tyre.

LEXO EDHE:  Aksident/ Trajleri del nga rruga në aksin nacional Burrel-Milot

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

‘Make-up bëjnë vetëm prostitutat’/ Arrestohet shqiptari në Itali, dhunonte prej 6 vitesh bashkëshorten

Publikuar

-

Nga

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar për dhunë ndaj bashkëshortes së tij.
Ngjarja ka habitur opinionin publik, teksa 40-vjeçari i kërkonte gruas së tij të mos bënte ‘make-up’, pasi sipas tij ‘atë e bënin vetëm prostitutat’.

Gjithashtu shqiptari i kërkonte gruas të mbyllte profilet e saj në rrjetet sociale.

Sjellja e tij ndaj bashkëshortes arriti kulmin në momentin kur ajo zbuloi se kishte një lidhje tjetër.
Dhuna ndaj bashkëshortes kishte filluar 6 vite më parë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

U sulmua nga ariu/ Bariu niset me helikopter drejt Tiranës

Publikuar

-

Nga

helikopteri i siptalit duke transportuar paciente

Ekrem Onuzi është bariu i cili u sulmua nga ariu teksa ishte duke kullotur bagëtitë.
Mësohet se ai ka marrë plagë të rënda në kokë dhe në këmbë, duke i shkaktuar dhe hemoragji.

Ndërkohë raportohet se vetëm pak më parë një helikopter ushtarak është nisur drejt vendngjarjes, ku do të bëjë të mundur transportimin e të plagosurin drejt Tiranës.

Onuzi në luftë për jetën ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij.

LEXO EDHE:  Aksidenti i rëndë në Korçë/ Policia arreston 33-vjeçarin

LEXO EDHE:  Ndalohet 58 vjeçari, goditi çiklistin

Njoftimi i policisë:
Jemi njoftuar në sallën operative se në vendin e quajtur Sasat, mali i Gjallices, shtetasi E.O., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Nangë, duke kullotur bagetitë është sulmuar nga një Ari, duke i shkaktuar plagë në kokë, shpatullë dhe në kembë.
Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Ariu sulmon një person në Kukës/ I shkakton plagë të shumta dhe hemoragji

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Sasat, të Kukësit.
Raportohet një ari ka sulmuar një person në kokë dhe në këmbë, duke i shkaktuar hemoragji.

Bëhet me dije se prej dy orësh është njoftuar salla e Emergjencave për helikopter, i cili do të transportojë të plagosurin drejt spitalit.
Ndërkohë i plagosuri ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE