Connect with Us

E tërhoqën zvarrë duke e futur në makinë/ Zbardhen detajet tronditëse nga rrëmbimi i 13-vjeçares

Kronika

E tërhoqën zvarrë duke e futur në makinë/ Zbardhen detajet tronditëse nga rrëmbimi i 13-vjeçares

Publikuar

-

Janë zbardhur detaje të reja nga rrëmbimi i 13-vjeçares në kryeqytet.

Sipas dëshmitarëve, vajza është tërhequr zvarrë, duke e fytur forcërisht në makinë.

Episodi i rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Ndre Mjeda’ pranë ish-Fushë së Aviacionit.

Dëshmitarët kanë arritur të identifikojnë tipin e makinës, ndërsa bëhet fjalë për një ‘Fiat Punto’ por nuk kanë mundur të mbajnë mend targën, pasi ngjarja është zhvilluar në pak sekonda.

LEXO EDHE:  Sekuestrohet drogë në formë çokollate, 6 celularë dhe 2 automjete/ Prangosen shtatë persona

Aktualisht policia është vënë në ndjekje të makinës, ndërsa ende nuk dihet se kush është autori./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident i trefishtë në autostradë/ I plagosuri më urgjencë në spital

Publikuar

-

Nga

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Fushë Krujë – Milot në afërsi të fshatit Gramëz.

Dy makina dhe një motor janë përfshirë në aksident e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit.
Mësohet se i plagosuri ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në spitalin ushtarak për të marrë ndihmën mjekësore.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti ndërkohë që autoritetet po punojnë për zbardhjen e tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Foto-Makina del nga rruga/ Përfundon brenda biznesit

Publikuar

-

Nga

Dalin pamjet nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Voskopojë.

Një makinë tip “Lancia” me targa AA 768 MT ka dalë nga rruga duke u përplasur me një mur anësor të një biznesi buzë rrugës.
Mësohet se i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit 24-vjeçari M.M, i cili po merr mjekimin e nevojshme në spitalin rajonal të Korçës.

Bëhet me dije se shkak i aksidentit është bërë lagështia e madhe në rrugë si dhe shpejtësia e lartë me të cilën po lëvizte mjeti.

LEXO EDHE:  Tërmet 5 ballë/ Lëkundjet ndihen në disa qytete, panik te qytetarët

LEXO EDHE:  Ambasadorët në Kryeministri/Çfarë po ndodh dy ditë para seancës plenare?!

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i rëndë në Voskopojë/ Makina humb kontrollin, plagoset drejtuesi

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Voskopojë.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin ndarës.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë shoferi.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

LEXO TE PLOTE