Meta qetëson qytetarët/ T’i kthehemi jetës së përditshme

Pas situatës alarmante, të cilën kaloi vendi gjatë kësaj fundjave, për shkak të goditjeve të njëpasnjëshme të tërmeteve, mëngjesin e sotëm ka ardhur një reagim nga presidenti Ilir Meta. Në një postim në rrjetet sociale, Meta qetëson qytetarët, ndërsa apelon që ti kthehemi kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë. “Mirëmëngjes të dashur miq, Me rëndësi … Continue reading Meta qetëson qytetarët/ T’i kthehemi jetës së përditshme