Connect with Us

Prostitucion në Tiranë dhe fëmijë tutorë të mamave/ “Stop” sjell pamje shokuese

Sociale

Prostitucion në Tiranë dhe fëmijë tutorë të mamave/ “Stop” sjell pamje shokuese

Publikuar

-

Emisioni “Stop” sjell sonte me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë.

Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamje skandaloze, që shqetësojnë banorët dhe fëmijë të mitur, që ndihmojnë të ëmën, të ushtrojë “profesionin” e saj, atë më të vjetrin e njerëzimit. Gjithçka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë.

Banorët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Pamjet e pazakonta, do të mund t’i ndiqni sonte në mbrëmje në emisionin “Stop” në ekranin e TV Klan, në orën 20.10./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sociale

Tërmet në Kukës dhe Peshkopi/ Reagon Ministria e Mbrojtjes

Publikuar

-

Nga

Veriu i vendit u godit pak më parë nga dy tërmete, një në Kukës dhe tjetri në Peshkopi.

Pas kësaj ka ardhur edhe reagimi nga Ministria e Mbrojtjes.

Përmes një njoftimi zyrtar, Ministria e Mbrojtjes sqaron se nuk ka pasur dëme materiale.

“Sipas informacionit paraprak nga IGJEUM, dy lëkundje me magnitudë 3.8  dhe 3.9 te shkalles rihter jane ndier ne Dibër e Kukës. Nuk raportohen dëme nga shtabet e Emergjencat Civile në këto dy bashki”, njofton Ministria./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Sociale

Ç’po ndodh!/ Pas tërmetit në Kukës regjistrohen lëkundje edhe në Dibër

Publikuar

-

Nga

Pas tërmetit që u regjistrua pak minuta më parë në Barrë të Kukësit, të tjera lëkundje janë në Dibër.

Mësohet se epiqendra e termetit ishte në Arre Malle, me një magnitudë 3.8 të shkallës Rihter.

LEXO TE PLOTE

Sociale

Lëkundje të forta tërmeti/ Ja ku ishte epiqendra

Publikuar

-

Nga

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës.

Mësohet se tërmeti ka qenë me mangnitudë 4.5 të shkallës rihter.

Epiqendra ka qenë pranë fshtati Arrën, 26 kilometra larg Kukësit dhe 18 kilometra nga Kurbneshi.

Lëkundjet janë ndjerë në Maqedoni, Kosovë si dhe Serbi. Deri më tani nuk raportohet për dëme./CNA.al

LEXO TE PLOTE