Connect with Us

Krim në familje/ Masakron gruan me thike më pas vret veten

Kronika

Krim në familje/ Masakron gruan me thike më pas vret veten

Publikuar

-

Një ngjarje e rendë ka ndodhur në Librazhd në oret e vona të mbremjes së sotme.

Burime zyrtare nga policia njoftojne se Daut Gjokola, 50 vjec ka masakruar me thikë bashkëshorten e tij dhe me pas është hedhur nga kati i 7-te i pallatit ku banonin, ai ka humbur menjëhere jetën.

Gruaja e Gjokolës, eshte cuar  në spitalin e Librazhdit ku nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra dhe ka humbur jetën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident tragjik në Gramsh/ Humb jetën shoferi dhe pasagjeri, plagosen 6 të tjerë

Publikuar

-

Nga

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Cekrez të Gramshit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Nga informacionet paraprake, raportohet se ka humbur jetën shoferi dhe pasagjeri i automjetit, ndërkohë ende nuk bëhen me dije emrat e tyre apo shkaku i aksidentit.

Gjithashtu raportohet se kanë mbetur të plagosur edhe 6 persona, të cilët janë dërguar menjëherë në spital.

LEXO EDHE:  Dyshohet se u vetëhelmuan pesë ditë pas dasmës/ Flasin prindërit e çiftit

LEXO EDHE:  Tërmeti dridh sërish Shqipërinë/ Zbulohet epiqendra

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Plumb kokës shqiptarit në Greqi/ Dyshohet për larje hesapesh

Publikuar

-

Nga

Një 37-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Athinë.

Mësohet se shqiptari është qëlluar me plumb në kokë nga një person që lëviste me fuoristradë të zezë.

Sipas mediave greke, paraprakisht dyshohet se ngjarja mund të ketë ndodhur për larje hesapesh.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i 37-vjeçarit.

LEXO EDHE:  Librazhd/ Tre vatra zjarri brenda një kohe te shkurtër

LEXO EDHE:  Tërmeti dridh sërish Shqipërinë/ Zbulohet epiqendra

vijon…

LEXO TE PLOTE

Kronika

Kishin fshehur drogën në tubacionin e ujërave të zeza/ Pranga tre shqiptarëve në Greqi

Publikuar

-

Nga

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi u kapën me 2.5 kg heroinë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Artës, ku tre shqiptarëve iu gjetën 9 pako heroinë.

Sipas mediave greke, bëhet me dije se droga ishte fshehur në një tubacion të vjetër të ujrave të zeza.

Shqiptarëve të moshës 29, 40 dhe 42-vjeç iu sekuestruan gjithashtu edhe 2 makina, 4 celularë dhe 700 euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE