Connect with Us

Horoskopi i ditës, 4 shtator 2019

Sociale

Horoskopi i ditës, 4 shtator 2019

Publikuar

-

DASHI 21. mars – 20. prill

Sot do i pranoni edhe disa te meta te partnerit tuaj dhe do ndiheni me te qete se me pare. Ne fund te fundit askush nuk është perfekt. Beqaret nga ana tjetër do arrijnë te realizojnë një takim fiks ashtu si e kishin ëndërruar. Personi do ketë cilësitë me te mira te mundshme. Me financat me mire tregohuni me te kujdesshëm sot ne mënyrë qe edhe e nesërmja te jete e qëndrueshme.

DEMI 21. prill – 21. maj

Merkuri do ndikoje pozitivisht tek jete juaj ne çift gjate kësaj dite. Do jeni me tolerante ndaj njeri-tjetrit dhe me te përkushtuar se me pare. Shume do ju kenë zili edhe për bashkëpunimin. Urani do i beje beqaret me këmbëngulës dhe me më shume besim ne vetvete. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes nga ndikimi negativ i Marsit, i cili do iu shtyje drejt shpenzimeve te mëdha.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Dite shume e mërzitshme ka për te qene kjo e sotmja për ju te dashuruarit. Nuk do keni një marrëdhënie te ngrohtë me partnerin dhe secili do merret me gjerat e veta. Beqaret duhet te sigurohen mire për dike qe do takojnë, para se te vendosin te hedhin hapa te rëndësishme. Shpenzimet kufizojini ne maksimum te paktën për pak kohe. Situata nuk paraqitet e mire.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Qetësia do mbizotërojë gjate gjithë kohës ne jetën tuaj ne çift sot. Nuk do keni aspak probleme me partnerin dhe do bëni gjithçka qe do mendoni te arsyeshme. Për beqaret priten goxha surpriza kështu qe duhet te bëhen gati. Shume gjera do ndryshojnë njëherë e mire për ta. Ne planin financiar nuk do keni dëshirë ta shtrëngoni rripin e shpenzimeve dhe kjo do iu sjelle probleme.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Venusi, perëndesha e dashurisë do behet aleatja juaj me e mire. Marrëdhënia me partnerin do marre tjetër pamje dhe ju do jeni ne çdo moment te gëzuar. Beqaret do jene gati vetëm për flirte momentale dhe jo për lidhje serioze. Ka kohe për to. Buxheti nuk do jete i keq, por nëse doni te bëni investime, me mire prisni edhe pak dite qe gjendja te stabilizohet edhe me shume.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Çdo gjë do jete me e lehte sot për ju te dashuruarit. Do ndiheni te dy palët me te qete dhe do jeni me te gatshëm për te bashkëpunuar me njeri-tjetrin. Beqaret do pushtohen nga euforia fale një takimi qe do realizojnë. Nëse dine te përfitojnë, jeta e tyre mund te ndryshoje përnjëherë. Ne planin financiar, premtimi i para disa kohëve për te kursyer me shume, do vihet ne prove.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 13 prill 2019
PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Pjesa me e madhe e çifteve do kenë një dite te qëndrueshme sot. Partneri do mundohet t’ua plotësojë te gjitha dëshirat dhe do ndihen te plotësuar. Beqaret duhet t’i lënë gjerat te rrjedhin vete dhe kane për ta pare qe do dalin me te fituar. Ne planin financiar çdo gjë ka për te ecur me se miri. Suksesi ne pune do jete ai qe do sjelle përfitime te mëdha. Vazhdoni ne rrugën e nisur.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Sot do bëni përpjekje reale ju te dashuruarit ne mënyrë qe ta forconi edhe me tepër marrëdhënien me partnerin. Nga ana tjetër do mundoheni edhe te largoni rutinën nga lidhja qe keni. Beqaret duhet te shmangin Shigjetaret dhe duhet te kërkojnë vetëm Dema. Ne planin financiar Venusi dhe Urani do ju ndihmojnë te ruani gjithë kohës ekuilibrin.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Shprehini sa me shume qe te mundni ndjenjat tuaja sot sepse partneri do ketë tejet nevoje. Ne këtë mënyrë do e përforconi edhe me tepër lidhjen. Beqareve do ju ndodhe një takim i papritur i cili do ua ndryshoje rrjedhën e jetës qe po bëjnë. Ne planin financiar do ketë veçse përmirësime. Përfitoni nga kjo gjë për te hequr disa para mënjanë.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Te nxitur fort nga Merkuri, sot do jeni me te dashur, me tolerante dhe me te kuptueshëm me partnerin tuaj. Marrëdhënia ne çift do jete e shkëlqyer. Beqaret do jene tej mase joshës dhe do arrijnë te bëjnë për vete cilindo qe do pëlqejnë. Gjendja financiare do jete shume e mire, kështu qe përveçse mund te investoni, mund te bëni edhe dhurata për te dashurit e zemrës.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Mos u tregoni kapricoze sot ju te dashuruarit dhe mundohuni t’ia shprehni me shume ndjenjat partnerit tuaj. Nëse ia dilni ta mbani zgjuar pasionin sot, e nesërmja do jete akoma me e bukur. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse dikush mund te shfaqet papritur. Ne planin financiar nuk do ketë probleme, megjithatë mire është te mos merrni rreziqe te tepruara.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Duhet te bëni me tepër lëshime ndaj partnerit tuaj ju te dashuruarit sepse me inat dhe kokëfortësi vetëm sa do i përkeqësoni gjerat. Beqaret do jene tej mase joshës dhe do marrin plot propozime, por nuk do nxitohen te hedhin menjëherë hapa. Gjendja e financave ka për te qene gjate gjithë kohës e mire. Mund te kryeni edhe ndonjë investim pa ju dridhur dora.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Sociale

Stuhi, erë dhe shi/ Moti i keq “mbërthen” të gjithë vendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vijojnë vranësirat e shumta të sjellin në vend reshje, ku në zonat e ulëta do jenë reshje shiu, por herë pas here do të jenë dhe në formë rrebeshi. Ndërsa në zonat malore Veriore , Lindore dhe Juglindore do të kemi shfaqje të reshjeve të dëbores.

Sipas MeteoAlb,  temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 17°C.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 26 gusht 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 2 gusht 2018Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Perëndimor Jugorperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Sociale

Shiu dhe era “mbërthejnë” vendin/ Troket me furi stina e dimrit

Publikuar

-

Nga

cna lajme sociale

Vranësirat e dendura deri në orët e mesditës, të cilat do të sjellin rrebeshe shiu në pjesën më të madhe të vendit.

Po_ashtu dhe në vijim vranësirat e shumta do jenë prezente, por reshjet do të jenë më të pakta gjatë pasdites.

Ndërsa mbrëmja i ri-fuqizon reshjet në zonat malore dhe të ulëta.Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 19°C.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 25 korrik 2018

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 3 qershor 2019

Era do të fryjë mesatare dhe e fortë, ku në intervale të shkurtra do të jetë me shpejtësi mbi 55 km/h nga drejtimi Jugor – Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 – 5 ballë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Sociale

Vranësira të dendura dhe reshje shiu/ Si parashikohet moti për nesër

Publikuar

-

Nga

Sipas MeteoAlb moti për nesër do të mbetet me vranësira të dendura deri në orët e mesdites, të cilat do të sjellin rrebeshe shiu në pjesën më të madhe të vendit. Po ashtu dhe në vijim vranësirat e shumta do jenë prezente, por reshjet do të jenë më të pakta gjatë pasdites. Ndërsa mbrëmja i rifuqizon reshjet në zonat malore dhe të ulëta.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 9 tetor 2019

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 13 prill 2019

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 19°C.Era do të fryjë mesatare dhe e fortë, ku në intervale të shkurtra do të jetë me shpejtësi mbi 55 km/h nga drejtimi Jugor – Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 – 5 ballë./CNA.al

LEXO TE PLOTE