Connect with Us

Video-Aksident i rëndë/ Katër të plagosur me urgjencë drejt spitalit

Kronika

Video-Aksident i rëndë/ Katër të plagosur me urgjencë drejt spitalit

Publikuar

-

Një aksident me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur rreth mesditës së sotme në Thumanë.

Sikurse shikohet dhe nga video e mëposhtme, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Përplasja ka qenë aq e madhe sa njëra nga makinat është anuar në rrugë dhe tjetra ka përfunduar jashtë saj.

3 të plagosurit janë nga njëra makinë dhe në automjetin tjetër është plagosur shoferi. Katër të dëmtuarit janë dërguar në siptalin e kryeqytetit me urgjencë.

LEXO EDHE:  FOTO/ I aksidentuari i shtrirë për tokë përballë Ministrisë së Brendshme

Policia është në vendngjarje për të kontrolluar zonën dhe për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident tragjik në Gramsh/ Humb jetën shoferi dhe pasagjeri, plagosen 6 të tjerë

Publikuar

-

Nga

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Cekrez të Gramshit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Nga informacionet paraprake, raportohet se ka humbur jetën shoferi dhe pasagjeri i automjetit, ndërkohë ende nuk bëhen me dije emrat e tyre apo shkaku i aksidentit.

Gjithashtu raportohet se kanë mbetur të plagosur edhe 6 persona, të cilët janë dërguar menjëherë në spital.

LEXO EDHE:  Aksidenti në Korçë/ Policia jep detaje: Ja emri i autorit të shpallur në kërkim

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Tropojë/ Përplaset për vdekje 12-vjeçari

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Plumb kokës shqiptarit në Greqi/ Dyshohet për larje hesapesh

Publikuar

-

Nga

Një 37-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Athinë.

Mësohet se shqiptari është qëlluar me plumb në kokë nga një person që lëviste me fuoristradë të zezë.

Sipas mediave greke, paraprakisht dyshohet se ngjarja mund të ketë ndodhur për larje hesapesh.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i 37-vjeçarit.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Korçë/Plagoset 29-vjeçari

LEXO EDHE:  Goditi trajlerin nga pas/ Humb jetën një vajzë

vijon…

LEXO TE PLOTE

Kronika

Kishin fshehur drogën në tubacionin e ujërave të zeza/ Pranga tre shqiptarëve në Greqi

Publikuar

-

Nga

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi u kapën me 2.5 kg heroinë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Artës, ku tre shqiptarëve iu gjetën 9 pako heroinë.

Sipas mediave greke, bëhet me dije se droga ishte fshehur në një tubacion të vjetër të ujrave të zeza.

Shqiptarëve të moshës 29, 40 dhe 42-vjeç iu sekuestruan gjithashtu edhe 2 makina, 4 celularë dhe 700 euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE