Lela jep lajmin: Basha pajtohet me Çilin

Neimi i Labinotit, i cili njihet si Henri Çili, duket se e ka “dredhur” sërish dhe lajmin e ka dhënë vetë Alfred Lela. Çuni nga fushë Labinoti i Elbasanit me emër të ndryshuar, dikur ushtar i Berishës, që kërkonte mandatin e tij të tretë, më pas instrument i Lulzim Bashës, që dikur shpalli Edi Ramën … Continue reading Lela jep lajmin: Basha pajtohet me Çilin