Connect with Us

E rëndë/ Mbytet një person në plazhin e Shëngjinit

Kronika

E rëndë/ Mbytet një person në plazhin e Shëngjinit

Publikuar

-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ku një person është mbytur në plazhin e Shëngjinit.

Viktima është Besnik Marlika nga Kruja, ndërsa nuk dihen të tjera detaje. Policia është njoftuar nga pushuesit, te cilët kanë nxjerrë trupin e pajetë në breg.

Sipas familjarëve viktima Besnik Marlika nga Kruja, 78 vjeç vuante nga diabeti, dhe pak minuta pasi është futur në det dyshohet të ketë humbur ndjenjat dhe ka pësuar infarkt.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Aksident tragjik në Gramsh/ Humb jetën shoferi dhe pasagjeri, plagosen 6 të tjerë

Publikuar

-

Nga

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Cekrez të Gramshit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Nga informacionet paraprake, raportohet se ka humbur jetën shoferi dhe pasagjeri i automjetit, ndërkohë ende nuk bëhen me dije emrat e tyre apo shkaku i aksidentit.

Gjithashtu raportohet se kanë mbetur të plagosur edhe 6 persona, të cilët janë dërguar menjëherë në spital.

LEXO EDHE:  E rëndë/ Mbytet me ushqim 12 vjeçari në Korçë

LEXO EDHE:  Mbytet tragjikisht në det një tjetër kosovar/ Ku ka ndodhur ngjarja e rëndë

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Plumb kokës shqiptarit në Greqi/ Dyshohet për larje hesapesh

Publikuar

-

Nga

Një 37-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Athinë.

Mësohet se shqiptari është qëlluar me plumb në kokë nga një person që lëviste me fuoristradë të zezë.

Sipas mediave greke, paraprakisht dyshohet se ngjarja mund të ketë ndodhur për larje hesapesh.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i 37-vjeçarit.

LEXO EDHE:  Rikthehen maskat/ Grabiten dy biznese

LEXO EDHE:  Mbytet tragjikisht në det një tjetër kosovar/ Ku ka ndodhur ngjarja e rëndë

vijon…

LEXO TE PLOTE

Kronika

Kishin fshehur drogën në tubacionin e ujërave të zeza/ Pranga tre shqiptarëve në Greqi

Publikuar

-

Nga

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi u kapën me 2.5 kg heroinë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Artës, ku tre shqiptarëve iu gjetën 9 pako heroinë.

Sipas mediave greke, bëhet me dije se droga ishte fshehur në një tubacion të vjetër të ujrave të zeza.

Shqiptarëve të moshës 29, 40 dhe 42-vjeç iu sekuestruan gjithashtu edhe 2 makina, 4 celularë dhe 700 euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE