Thellohet skandali/ Basha çon kunatin të mbulojë memorialin turk

Në datën 9 gusht, në Tiranë u inaugurua një memorial në nderim të 251 viktimave të  grushtit të shtetit në Turqi, në datë 15 korrik të vitit 2016. Ditën e vendosjes së memorialit u zhvillua një marshim që nisi nga sheshi “Nënë Tereza” dhe vazhdoi në kodrat e Liqenit, ku është vendosur memoriali. I pranishëm … Continue reading Thellohet skandali/ Basha çon kunatin të mbulojë memorialin turk