Connect with Us

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

Showbizz

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

Publikuar

-

“Fiks Fare”, emisioni më i madh investigativ në vend, ka zgjedhur dy velinat e reja që do të jenë pjesë për këtë sezon të ri.

Të dyja vajzat nuk janë pak të njohura për publikun. Velinat e reja të Fiks-it kanë marrë pjesë në konkurse bukurie ku kanë fituar edhe çmime, kanë qenë pjesë të sfilatave të shumta apo seteve fotografike.

Bukuroshja brune Dajana Ponari është kurorëzuar “Miss Durrësi 2019”, por ka fituar edhe çmime të tjera bukurie, “Miss Sirena”. Është marrë me modeling, por pasioni i saj është edhe aktrimi.

Biondia Altea Noka është studente për drejtësi, mban një çmim bukurie, atë të “Miss Bikinit 2018” . Përveç modelingut, Altea ëshë notare, për tetë vjet është marrë me not në një nga ekipet e njohura të kryeqytetit

Të hënën, në date 2 shtator, “Fiks Fare” ju lë takim në të njëjtin orar, në 20:10 në një rikthim me plot investigime dhe çështje të forta./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Koha ka ndaluar për Inis Gjonin/ Pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Publikuar

-

Nga

Duket sikur koha ka ndaluar për regjisoren e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë që çdo femër do e donte. Së fundmi Inisi ka ka postuar një video nga plazhi ku shihet e veshur me bikini dhe në super formë.

Ajo ka një trup perfekt që të gjithë do ta kishin zili./CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

😘

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Superbomba” ruse/ Një nga modelet më shpërthyese të Instagramit

Publikuar

-

Nga

“Superbomba” ruse/ Një nga modelet më shpërthyese të Instagramit

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 11.4 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj shpërthyese. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë si vera/ Demi Rose tërbon meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj.

Bëhet fjalë për Demi Rose , e cila njihet për fotot e saj seksi që publikon në rrjetet sociale si dhe për format bombastike.Supermodelja britanike provokon shpesh herë duke treguar format e saj tërësisht e zhveshur apo foto ku në të shumtën e rasteve tregon të pasmet dhe gjoksin shpërthyes.

Me fotot e fundit e realizuara nga pushimet e saj të nxehta Demi ka çmendur ndjekësit. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më shpëthyese të saj që do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE