Connect with Us

Tjetër zjarr masiv/ Rrezikohet dhe një biznes

Kronika

Tjetër zjarr masiv/ Rrezikohet dhe një biznes

Publikuar

-

Një tjetër zjarr masiv ka rënë sot në vendin tonë. Mësohet se flakët kanë përfshirë një ullishtet e Luarit, në Roskovec.

Mësohet se nga flakët rrezikohet edhe një biznes, i cili ndodhet pranë ullishtes.

Drejt vendit të ngjarjes është nisur shërbimi zjarrfikës i Patosit, ndërsa për shuarjen e flakëve po ndihmojnë edhe banorët e zonës.

LEXO EDHE:  E rëndë në Fier/ Gjendet i pajetë një person

Kujtojmë këtu se paraditen e sotme u raportua për një tjetër zjarr masiv në Tepelenë, i cili rrezikon shkrumbimin e Kurorës së Gjelbër.

Gjithashtu edhe në Shëngjin, sikurse është denoncuar nga ish-kryeminiztri Sali Berisha, zjarri rrezikon të afrohet edhe tek banesat./ CNA.al

Video e frikshme/ Prag katastrofe në Shëngjin

Tepelenë/ Merr flakë kurora e gjelbër

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Përfshihet nga flakët një banesë në Tepelenë/ Zjarrfikësit në vendngjarje

Publikuar

-

Nga

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në fshatin Beçisht të Tepelenës.

Nga informacionet paraprake, raportohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar. Banesa ndodhet në pronësi të shtetasit K.Hoxha, ndërsa zjarri ka rënë për shkaqe ende të panjohura.

Mësohet se forcat zjaffrikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të rënies së zjarrit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Foto/ Aksident i shumëfishtë pranë Sukthit, bllokohet autostrada

Publikuar

-

Nga

Një aksident i shumëfishtë ku janë përfshirë disa automjete është regjistruar pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, pranë Sukthit.

Ende nuk ka informacione për të lënduar ndërsa dëmet materiale duken të konsiderueshme.

Aksidenti ka shkaktuar rradhë të gjatë automjetesh në njëri kah të aksit rrugor.

vijon…

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Makina përplaset me motoçikletën/ Në gjendje të rëndë 71-vjeçari

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të marte në aksin Grabjan-Divjakë.

Mësohet se në aksident janë përfshinë një automjet tip “Peugeot” dhe një motoçikletë.

Si pasojë e aksidentit drejtuesi i motoçikletës 71-vjeçari Rauf Coku, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit janë bërë disa manovra të gabuara në rrugë nga ana e motorit./CNA.al

LEXO TE PLOTE