Kush janë kriminelët dhe hajdutët e PS/ Basha flet me emra

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon të hedhë akuza të forta në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe eksponentëve të Partisë Socialiste. Përmes një video-mesazhi të publikuar në rrjetet sociale, Basha rendit të gjithë socialistët, që sipas tij, janë të lidhur me krimin. Basha shkruan se Rama ka uzurpuar të gjitha pushtetet me një … Continue reading Kush janë kriminelët dhe hajdutët e PS/ Basha flet me emra