Nisma e Genc Sejkos/ Memorial për Ardit Gjoklajn në Tiranë

Genc Sejko i njohur si i famshmi i memeve sot ka publikuar nismën e tij të fundit. Pas vendosjes së memorialit turk tek Kodrat e Liqenit, Sejko ka kërkuar që të vendoset memorial edhe për Ardit Gjoklajn, 17 vjeçarin që u vra në landfillin e Sharrës dhe për të cilin kryebashkiaku Erion Veliaj hesht.. Sejko … Continue reading Nisma e Genc Sejkos/ Memorial për Ardit Gjoklajn në Tiranë