Akuzat për trafik droge/ Valdrin Pjetri: Kjo është e vërteta ime!

Kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri ka reaguar pak pas deklaratës së sotme të Sekretarit të  Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, i cili nga selia blu do të publikonte për mediat dokumentet e arrestimit, dënimit dhe dëbimit të Valdrin Luigj Pjetrit në Firence. Referuar akuzave të PD-së,  Pjetri ka insistuar edhe njëherë në … Continue reading Akuzat për trafik droge/ Valdrin Pjetri: Kjo është e vërteta ime!