Masakra në Teksas/ Identifikohet një i dyshuar për sulmin

Sulmi që ndodhi dje në El Paso të Teksasit rezultoi një masakër ku të paktën 20 presona u vranë dhe 26 të tjerë u plagosën. Masakra ndodhi brenda një qendre tregtare ndërsa është identifikuar edhe një person i cili dyshohet të jetë një nga autorët e masakrës, sipas Daily Mail. I dyshuari është 21-vjeçari nga … Continue reading Masakra në Teksas/ Identifikohet një i dyshuar për sulmin