Connect with Us

Vrasje të vogla/ Merve ia punon pas shpine Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve ia punon pas shpine Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Oja pret të ftuarit në festë. Merve dhe Pelin takohen me fëmijët para se të shkojnë në festë. Arzu bëhet gati duke menduar planin e hakmarrjes. Pelin i thotë Tajlanit se nuk do shkojë në festë në mënyrë që të kryejë ‘zhdukë’ Burxhun. Arzu vendos të shkojë në festë dhe e gënjen Nilajin duke i thënë se po shkon në punë. Merve shkon në festë dhe siguron Ojan që sot do e zgjidhë punën e Elifit.

Merve dhe Oja presin Elifin. Elif arrin të marrë ilaçin që i duhet për të helmuar Ojan dhe niset për në festë. Serhan ndjek Elifin pasi dyshon se ajo do i bëjë diçka Ojas. Arzu shkon në festë dhe siguron Ojan që ka hequr dorë nga plani për të ‘zhdukur’ Burxhun. Nilaj kupton që Arzu ka shkuar në festë dhe njofton Mehmetin. Serhan shkon në festë dhe paralajmëron Ojan që është në rrezik. Oja heq qafe Serhanin duke i dhënë të bëjë një punë. Mehmet vonohet për në festë pasi policia rrugore e ndalon. Merve ia punon pas shpine Ojas duke bashkëpunuar me Elifin. Pelin shkon në shtëpinë e Burxhus dhe i hedh helm në kanen e ujit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Greqi/ Përleshje të përgjakshme në burgun ku u vra shqiptari

LEXO EDHE:  Greqi/ Përleshje të përgjakshme në burgun ku u vra shqiptari

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Life Style

Trup perfekt, Hygerta Sako i mahnit të gjithë me format e saj

Publikuar

-

Nga

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret më të spikatura të sportit në Shqipëri, ku përveç moderimit tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj perfekte trupore.

Prezantuesja e “Rubrika Sportive” në “Rtsh”, i ka magjepsur ndjekësit e saj në “Instagram” së fundmi. Hygerta ka postuar një foto nga plazhi, teksa po kalon pushimet.

Ajo që tërheq menjëherë vëmendjen janë linjta e saj trupore, kjo edhe për faktin se shpesh bukuroshen e “Rtsh” e kemi parë të bëjë palestër. Pikërisht në foton ku shfaq linjat e saj edhe reagimet kanë qenë të shumta, sigurisht pozitive.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE