Connect with Us

“Do të përfundojnë borxhet”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Kryesore Show Biz

“Do të përfundojnë borxhet”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Astrologe Meri bën të ditur se shumë probleme do zgjidhen, të tjerë do fitojnë të drejtat e të tjerë do marrin vendime.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Nje problem qe lidhet me femijet tuaj duhet te zgjidhet sot pas shume rremujave e debateve. Mund te ndodh qe edhe ne jeten tuaj te kete nje sqarim.

Demi
Nje e drejte juaja e prones apo familjare qe ju ishte mohuar mund te gjej zgjidhje ne diten e sotme. Hakmarrja karmike vjen ndaj atyre qe ju kane lodhur.

Binjaket
Sot do keni nje lajm apo nje takim karmik qe ju qeteson nervat nga nje pasiguri apo nenvleftesim qe keni ndjere ne jeten tuaj nga nje person i dashur.

Gaforrja
Del e drejta ne jeten tuaj persa i perket detyrimeve karmike qe lidhen me ndjenjen dhe ekonomine. Ndoshta nuk keni patur mundesine te ishit korrekt.

Luani
Sot eshte nje dite ku ndaheni nga nje person qe per shume vite ka qene mire apo keq ne jeten tuaj duke ju ushtruar presion perball mundesive tuaja.

Virgjeresha
Perballje e veshtire karmike me veten dhe kundershtaret qe ju kane bllokuar shpirterisht dhe moralisht. Sot do ndjeheni se nje e drejte ju rikthehet.

LEXO EDHE:  Lajmi i keq / Nëse ishi-i  i tij ka këtë shenjë zodiaku ai nuk ka për ta harruar kurrë

Peshorja
Ka mundesi te lavderoheni sot per nje arritje qe ju ishte mohuar apo per nje pune qe nuk e kishit marre per efekt thashethemesh.

Akrepi
Ju do arrini te tregoni se karmikisht keni forcen te beheni lider ne nje profesion apo ne nje drejtim biznesi. Mos harroni qe mund t’ju rikthehet e drejta e mohuar ne cift.

Shigjetari
Do ju hapet mundesia per te levizur dhe eksploruar. Jeta apo vendi ku jetoni e kishin mohuar te drejten tuaj instiktive te lindur per eksplorim.

Bricjapi
Nje borxh i vjeter ju detyron te merrni nje vendim ku mbi te gjitha do clironi veten nga nje shpifje apo do i jepni nje mesim dikujt qe ju ka inat.

Ujori
Do keni nje aprovim ne nje bashkepunim te rendesishem apo nje rikthim mundesie ne nje pune qe e kishit humbur dhe nuk ju dhane shansin me perpara.

Peshqit
Do takoni realitetin dhe do kuptoni se nese jeni vetem nuk do ja dilni dot. Keshtu qe do ktheheni aty ku e keni lene me nje person qe ju ka ndihmuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  E kanë fobi/ Shenjat që ikin nga sytë këmbët para martese

LEXO EDHE:  E kanë fobi/ Shenjat që ikin nga sytë këmbët para martese

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Për një 2019 ndryshe, ja disa këshilla për çdo shenjë horoskopi

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me shenjat ditën e sotme

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Nuk i bën zemra/ Personat e këtyre shenjave nuk ndahen dot nga partneri

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Këto tre shenja do t’ja bëjnë “bam” në 2019-tën

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: