Connect with Us

“Keni vida mangut në tru”/ Alketa Vejsiu “shuplakë” të fortë komentueses

Kryesore Show Biz

“Keni vida mangut në tru”/ Alketa Vejsiu “shuplakë” të fortë komentueses

Publikuar

-

Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të komentuara në mediat online. Përveçse një show woman ajo është dhe një biznesmene, ku i duhet të jetë sa më aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga jeta e përditshme.

Moderatorja ka publikuar një foto në Instagram, e cila është bërë burim ofendimesh nga ana e fansave, të cilët e shajnë për një nga pjesët e trupit, për gishtërinjtë e këmbës.

Njëra nga ndjekëset i komenton: “Po na hap barkun me ato gishtat të gjithë i mbulojnë defektet ti i nxjerr”, ka shkruar ajo. Alketa nuk e ka pritur aspak mirë këtë koment, ndaj i është përgjigjur ndjekëses shumë ashpër duke ju mbyllur gojën të gjithë atyre që hedhin baltë përmes rrjeteve sociale.

“Tani po mendoja si t’ja bëj që të mbyll barkun ty se gishtat i kam ashtu siç i kam, të gjatë si gjithë gjymtyrët dhe si gjuha ime e gjatë që s’duhet t’ja përtonte të gjithë atyre që duan të marrin një sharrë e të m’i presin! Gishtat e mi nuk janë dru që pritem për të bërë zjarr zonjë e dashur! Unë s’merrem me pamjen e grave se janë vepra të Zotit të gjitha ashtu siç e ka bërë natyra.

LEXO EDHE:  “Më vodhe punën”, shpërthen grimerja/ Sulmon publikisht Alketa Vejsiun

Por merrem me ato vidat mangut në tru që secila mundet t’i rregullojë. Këtë po mund ta ndryshosh! Ndoshta prerja e gishtave të mi do të shërbente si zëvendësim i vidave që ju mungojnë, por dua t’ju them që janë shumë të dobishëm aty ku janë dhe unë kujdesem shumë që të jenë të pastra dhe të bukura siç i sheh në foto”, ka shkruar Alketa.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  “Më vodhe punën”, shpërthen grimerja/ Sulmon publikisht Alketa Vejsiun

LEXO EDHE:  “Më vodhe punën”, shpërthen grimerja/ Sulmon publikisht Alketa Vejsiun

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Nga Monte Carlo në Nice/ Luana Vjollca pushon në një tjetër destinacion luksoz

LEXO EDHE:  Foto/Moderatorja e re sportive po “çmend” rrjetin me linjat e saj

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  “Më vodhe punën”, shpërthen grimerja/ Sulmon publikisht Alketa Vejsiun

LEXO EDHE:  Nga Monte Carlo në Nice/ Luana Vjollca pushon në një tjetër destinacion luksoz

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: