Connect with Us

Aktorja publikon “foton e ëmbël”/ Komentuesit e “masakrojnë” në komente

Aktualitet

Aktorja publikon “foton e ëmbël”/ Komentuesit e “masakrojnë” në komente

Publikuar

-

Aktorja e njohur Amy Jackson është kritikuar pafund nga ndjekësit për shkak të disa fotove që ka publikuar në rrjetet sociale.

27-vjeçarja e cila është në pritje të fëmijës së parë  ka bërë një postim ku tregon me detaje regjimin e ushtrimeve që bën gjatë shtatzënsië së saj.

Një njërën nga fotot e publikuara në Snap, Amy shihet teksa mban dy duart në barkun e saj dhe kjo gjë për disa komentues nuk është korrkete.

Një nga komentuesit shkruan: A ka dalë ndonjë ligj i ri ku të gjitha gratë tani mund të postojnë një foto të tyren ku janë shtatzënë dhe mbajnë barkun me dorë?

“Disa vite më parë asnjë grua nuk e bënte këtë. Duhet të jetë ndonjë ligj i ri”, shkruan ai.

LEXO EDHE:  Ejlyl e ‘Rrahje Zemre’ drejt altarit me këngëtarin e njohur

Ndërsa aktorja i  kthen përgjigjen: Duke mbajtur dy duart në barkun tim me bën të ndihem e qetë dhe e lidhur më shumë me foshnjën time, sigurisht ti nuk e di këtë pasi nuk e ke mundësinë të bëhesh nënë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Atentatet në Tiranë dhe Elbasan/ Ardi Veliu paralajmëron vartësit: Qëndrimi në detyrë do varet…

Publikuar

-

Nga

Atentatet në Tiranë dhe Elbasan/ Ardi Veliu paralajmëron vartësit: Qëndrimi në detyrë do varet…

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, ka bërë paralajmërime të forta për drejtuesit e Policisë së Tiranës dhe të Elbasanit gjatë një takimi që ka zhvilluar me ta.

Veliu i ka kërkuar atyre angazhim maksimal për zbardhjen e krimeve të rënda që kanë ndodhur gjatë ditëve të fundit, ndërsa i ka caktuar detyra dhe ka vendosur afate.

Drejtori i Polisisë së Shtetit ka paralajmëruar vartësit se qëndrimi i tyre në detyrë do të varet nga zbardhja ose jo e këtyre ngjarjeve që tronditën publikun së fundmi.Pas urdhrit të tij është hartuar një plan masash për kontrolle blice në të gjithë territorin dhe ka ngritur pstblloqe për të kontrolluar personat që qaerkullojnë me armë.

LEXO EDHE:  ‘Sa të vogël e paske!’/ Ndjekësit i vënë në dukje asetet aktores shqiptare

LEXO EDHE:  Shtatzënia e Beyonce/ “Është e vështirë, por ia vlen”

Gjithashtu Veliu ka urdhëruar të mbahen nën kontroll personat me precedent penalë në fushën e krimit dhe të trafikimit të drogës.

Ndërkohë, sot janë kryer disa kontrolle të befasishme në disa qytete të vendit. Këto kontrolle vijnë pas atentateve të bëra ditëve të fundit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i rëndë në Fier/ Makina përplas për vdekje 30-vjeçarin

Publikuar

-

Nga

Aksident i rëndë në Fier/ Makina përplas për vdekje 30-vjeçarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Qenas të Fierit. Një mjet ka përplasur një 30-vjeçar me biçikletë dhe si pasojë, i riu ka ndërruar jetë.

“Sot rreth orës 22:00, në fshatin Qenas, Fier, në afërsi të një karburanti, një mjet ende i pa identifikuar, ka aksidentuar shtetasin Q. M., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Mbrostar, Fier, i cili po lëvizte me biçikletë. 30-vjeçari si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë”, njofton policia.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, identifikimin dhe kapjen e autorit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksion në Berat për personat në kërkim/ 100 automjete në “sitën” e policisë

Publikuar

-

Nga

Aksion në Berat për personat në kërkim/ 100 automjete në “sitën” e policisë

Policia dhe forcat “Shqiponja”, gjatë mbrëmjes së sotme ka kryer kontrolle në Berat për të parandaluar shkelje nga ana e drejtuesve të automjeteve.

Policia ka ngritur postblloqe, duke vijuar kontrolle të imtësishme, për drogë apo armë. Gjatë kontrolleve janë verifikuar nëse drejtuesit e automjeteve janë persona në kërkim në Berat apo në qytete të tjera.Mësohet se në katër orët e para të këtij aksioni, janë kontrolluar rreth 100 automjete si edhe janë vendosur masa administrative, në rastet ku janë konstatuar shkelje./CNA.al

LEXO TE PLOTE