Connect with Us

Foto+18- Modelja seksi nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon topless buzë pishinës

Foto+18- Modelja seksi nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon topless buzë pishinës

Publikuar

-

28-vjeçarja India Reynolds, ylli i “Love Island”, nuk i ka lënë vend imagjinatës dhe ka “ngritur” temperaturat teksa është fotografuar “topless” në pishinë.

Ajo është fotografuar teksa ka hequr reçipetat dhe ka shijuar notin në pishinë “topless”e më pas rrezet e diellit.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kosova & Rajoni

Rishqyrtimi i hetimit mbi Rusinë/ Ish-avokati i FBI-së pritet të pranojë fajësinë

Publikuar

-

Nga

Rishqyrtimi i hetimit mbi Rusinë/ Ish-avokati i FBI-së pritet të pranojë fajësinë

Një ish-jurist i FBI-së pritet të pranojë fajësinë për deklaratë të rreme në çështjen e parë penale që lindi nga një shqyrtim që po i bën prokurori John Durham hetimeve mbi dyshimet për lidhje mes zyrtarëve të fushatës presidenciale të zotit Trump në 2016, me Rusinë. Lajmi u njoftua nga avokati i tij të premten.

Kevin Clinesmith pritet të pranojë fajësinë mbi akuzën për deklaratë të rreme lidhur me ndryshimin e një emaili qeveritar që i referohej një ish-këshilltari të fushatës së zotit Trump, i cili ishte objekt i përgjimeve të FBI-së, tha avokati Justin Shur për agjencinë e lajmeve “Associated Press”. Çështja kundër zotit Clinesmith ka të ngjarë të mirëpritet nga Presidenti Donald Trump dhe përkrahësit e tij, ndërsa ata shikojnë tek hetimi i zotit Durham mundësinë për të ekspozuar atë që ata thonë se ishte një veprim i paligjshëm duke iu referuar fillimit të hetimit nga FBI-ja nëse fushata e zotit Trump në koordinim me Kremlinin u përpoq të ndikojë tek rezultati i zgjedhjeve të vitit 2016.

Hetimi i zotit Durham, i cili po shqyrton gjithashtu analizën e komunitetit amerikan të zbulimit mbi ndërhyrjen në zgjedhje të Rusisë, ka shkaktuar shqetësim të thellë mes demokratëve, të cilët e shohin atë si një masë politike, që synon t’i kundërvihet një hetimi tashmë të mbyllur. Demokratët druhen se akuzat penale ose raportet publike të lëshuara pranë zgjedhjeve të vitit 2020 mund të ndikojnë votimet e nëntorit.Hetimi ka vazhduar së bashku me një përpjekje paralele nga Senati i drejtuar nga republikanët për të diskredituar të hetimin mbi ndërhyrjet ruse dhe ndërsa Prokurori i Përgjithshëm William Barr ka përshkallëzuar kritikat e tij mbi hetimin e kryer nga FBI-ja. Zoti Barr parashikoi veprimin juridik në një intervistë për “Fox News” të enjten në mbrëmje, ku tha se do të kishte një zhvillim të premten që nuk “do të ishte tronditës”, por një tregues se hetimi po ecte përpara.

Zoti Durham, prokurori i Konektikatit, nuk bëri asnjë koment sipas një zëdhënësi. Mbetet e paqartë nëse do të ketë akuza shtesë që mund të paraqesë zoti Durham ose deri në çfarë mase procesi i tij do të vërtetojë pohimet e zoti Trump se hetimi i FBI-së u njollos nga paragjykimet politike, pretendime për të cilat mbikëqyrësi i Departamentit të Drejtësisë nuk gjeti prova.

Sipas rregullore të Departamentit të Drejtësisë prokurorët nuk duhet të ndërmarrin hapa për të hetuar me qëllim ndikimin në zgjedhje. Rregulloret këshillojnë të mos merren veprime publike disa javë para zgjedhjeve. Por zoti Barr ka thënë se ai nuk ndjehet i shtrënguar nga kjo lloj politike pjesërisht sepse siç tha, ai që pritet të jetë kandidati zyrtar i demokratëve për garën presidenciale, Joe Biden, nuk është objekt i hetimit të zotit Durham. Ndërkohë zoti Barr ka sinjalizuar se do të shohë mundësinë t’i bëjë publike gjetjet e zotit Durham para zgjedhjeve. Zoti Clinesmith u referua për ndjekje të mundshme penale nga zyra e Inspektorit të Përgjithshëm të Departamentit të Drejtësisë, që kreu një proces rishikimi mbi hetimin ndaj Rusisë. Ai dha dorëheqjen nga FBI-ja vitin e kaluar./ VOA

LEXO TE PLOTE

Sport

Triumfi 8 me 2 i Bajernit ndaj Barcelonës, Takaj ironizon keq UEFA-n

Publikuar

-

Nga

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes çerekfinale të Championsit mes Barcelonës dhe Bajernit, ku katalanasit u mposhtën me rezultatin 2-8 duke ironizuar UEFA-n, e cila sipas Takajt u alarmua se korccarët u mposhtën nga Sportingu me rezultatin 5-1.

Kujtojmë që kjo sfidë ishte një ndër 4 takimet që fundosën klubin korccar.“Hahaha u alarmua uefa se u mund Skenderbeu me Sportingun 5-1 ne me 10 lojtar po kjo e sotmja si do quhet?”, shkruan Takaj në “Facebook”.

LEXO TE PLOTE

Sport

VIDEO/ Turpërim historik! Bajerni kthen Barçën në ekip amator dhe e mund 8-2

Publikuar

-

Nga

Turpërim historik! Bajerni i Mynihut ka mposhtur me rezultatin 8 me 2 Barcelonën e Lionel Mesit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Një humbje dramatike për skuadrës katalanase e cila nuk do ta kishte imagjinuar as në ëndrrën më të tmerrshme. Dominim i frikshëm i gjermanëve, të cilët ishin superiorë gjatë gjithë sfidës!

Pas këtij kualifikimi fantastik, do të ndeshen në gjysmëfinale me fituesin e çiftit Mançester Siti – Lion!

FT: BARCELONA – BAJERN MYNIH 2-8

Alaba 7′ (autogol), Suarez 57′  / Myler 4′, 31′,  Perisiç 21′, Gnabri 27′, Kimish 63′, Levandovski 82′, Kutinjo 85′, 89′FORMACIONET ZYRTARE:

BARCELONA: Ter Shtegen, Alaba, Lenglet, Piker, Semedo, Buskets, De Jong, Serxhio Roberto, Vidal, Mesi Suarez. Trajner: Kike Setien.

BAJERN MYNIH: Nojer, Alaba, Boateng, Dejvis, Kimish, Alkantara, Gorecka, Gnabri, Perisiç, Myler, Levandovski. Trajner: Hans Flik.

LEXO TE PLOTE