Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Tajlan sheh mesazhet e Pelinit me Mehmetin dhe dyshon se ajo po e tradhëton. Tajlanin nuk e zë gjumi duke menduar se Pelin po e tradhëton me Mehmetin. Të nesërmen ai shkon tek Mehmet dhe mëson se Pelin po e ndihmon për tu rikthyer me Arzun. Tajlan kthehet në shtëpi dhe i shpreh dashurinë Pelinit. Pelin kupton që Merve e ka mësuar që e dashura e Serhanit është Oja. Ajo ka frikë se Merve do hakmerret ndaj saj. Arzu e gjen Mehmetin pa ndjenja në shtëpi.

Merve habitet kur Oja i del para sepse e dinte të vdekur. Oja i ofron ta shoqërojë me makinë. Merve dhe Oja ballafaqohen në makinë. Merve shqetësohet kur sheh se Oja i jep makinës me shpejtësi. Oja kërcënon Merven se do ta heq qafe. Merve i kërkon Ojas të ndalojë dhe i kap timonin e makinës. Oja dhe Merve bëjnë aksident. Oja nuk arrin dot ta zgjidhë rripin e sigurimit ndërsa Merve arrin të dalë nga makina. Oja i lutet Merves ta ndihmojë por Merve e lë brenda në makinë në mes të flakëve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai bëjnë plan kundër Virit, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Vrasje ne Peqin/ Babai ekzekuton djalin

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Life Style

Trup perfekt, Hygerta Sako i mahnit të gjithë me format e saj

Publikuar

-

Nga

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret më të spikatura të sportit në Shqipëri, ku përveç moderimit tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj perfekte trupore.

Prezantuesja e “Rubrika Sportive” në “Rtsh”, i ka magjepsur ndjekësit e saj në “Instagram” së fundmi. Hygerta ka postuar një foto nga plazhi, teksa po kalon pushimet.

Ajo që tërheq menjëherë vëmendjen janë linjta e saj trupore, kjo edhe për faktin se shpesh bukuroshen e “Rtsh” e kemi parë të bëjë palestër. Pikërisht në foton ku shfaq linjat e saj edhe reagimet kanë qenë të shumta, sigurisht pozitive.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE