Connect with Us

Skandali me grabitjen në Rinas/ Policia prishi provat

Aktualitet

Skandali me grabitjen në Rinas/ Policia prishi provat

Publikuar

-

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar mesazhin e një qytetari digjital, sipas të cilit paratë e grabitura në Rinas i ka marrë shteti dhe i ka përdorur për zgjedhjet e 30 qershorit.

Sipas Berishës, policia ka prishur provat dhe ka përdorur dëshmitarë të rremë për të justifikuar grabitjen në publik.

Postimi i Berishës

Akuzon narkopolicine se po mbulon grabitjen shteterore te shekullit ne Rinas!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Zoti Sali Berisha te lutem postoje ka dy muaj qe jan vjedhur leket ne barkun e avjonit dhe policia e shtetit pasi prishi çdo prove dhe mashtroj me dishmitar te rreme bengas , baca,baba, xhaja, kunata dokrra etj etje u kujtua per te treguar siku po heton çeshtjen tani te kerkojn ndimen e popullit se me perpara nuk e bejshin dot se u duheshin per zjdhjet milionat qe vodhen vet po ky eshte policia e jone se ishin tu henger dreke dhe ju prishte terezia ne momentin kur ndodhi grabitja policia ne qefin e tyre se prishin terezin dhe tani japin 10000 € per informacjon per te gjetur 10 miloin € te vjedhura nga shteti kesaj i thone te tallesh me popullin te beshe silur po heton qto ae ke vjedhe vet./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Denoncimi/ Pediatria në kushte të mjerueshme, fëmijët e sëmurë pa ngrohje

LEXO EDHE:  Masakra e 10 gushtit/ Berisha ka një mesazh për Ramën

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Meta nuk i ndahet Dvoranit/ Provokoi që të shkelja hapur Kushtetutën

LEXO EDHE:  Denoncimi/ Pediatria në kushte të mjerueshme, fëmijët e sëmurë pa ngrohje

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: