PS kërkoi “kokën” e Malajt/ Ish-ministri flet me emra, zbardh mesazhet kërcënuese

Ish-ministri i Ekonomisë dhe Financave, njëkohësisht ish-deputet i PS-së, Arben Malaj ka reaguar pas lajmit që qarkulloi në media një ditë më parë, ku thuhej se mazhoranca ka kërkuar shkarkimin e tij si anëtar i Këshillit Mbikëqyrës të Bankës të Shqipërisë. Në një postim në rrjetet sociale, ndërsa deklaron se ka punuar me integritet dhe … Continue reading PS kërkoi “kokën” e Malajt/ Ish-ministri flet me emra, zbardh mesazhet kërcënuese