Video-Luana Vjollca performon në Sheshin Skënderbej/ Elektrizon skenën

15 Korrik 2019, 17:27, Aktualitet CNA
Video-Luana Vjollca performon në Sheshin Skënderbej/ Elektrizon

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar së fundi një bashkëpunim me këngëtarin e famshëm australian Faydee.

Sot po mbahet koncerti me rastin e 15 vjetorit të krijimit të DigitAlb. Luana Vjollca dhe Faydee kanë  performuar pak minuta më parë ku Luana duket se po shkëlqen e veshur me ngjyrën më ?in? të momentit, neonin./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga