Connect with Us

“Shëtit lule më lule”/ Robert Berisha “i vë kapak” thashethemeve rreth ndarjes

Aktualitet

“Shëtit lule më lule”/ Robert Berisha “i vë kapak” thashethemeve rreth ndarjes

Publikuar

-

Çifti Nora dhe Robert janë përfolur shumë në media, të cilat shkruajnë se mes tyre ka shumë mosmarrëveshje dhe për këtë arsye janë në prag të ndarjes.

Ditën e sotme Roberti ka qenë i ftuar në emisionin “E Diell” në “Top Channel ka folur për këtë temë.

Kur u pyet nëse ai dhe Nora do bëjnë një video si Mila Kunis dhe Ashton Kutcher për të vërtetuar që nuk janë ndarë, Roberti u përgjigj: “Atyre ju shkon se janë komedianë dhe ishte gjetje interesante për t’ju mbyllur gojën. Ne po ta bëjmë një video prapë do thonë ashiqare që janë ndarë”.

Si për ta mbyllur përfundimisht këtë çështje ai tha se për të Nora është lulja më e mirë. Ndër të tjera Robert ka treguar vesin më të keq të bashkëshortes së tij, një nga problemet më të zakonshme për të gjitha vajzat dhe gratë.

LEXO EDHE:  Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

“Nora ka një ves të keq që vonohet dhe se ka problem fare. Edhe në fejesë dhe në martesë është vonuar tre orë, që ishte gjithçka  e programuar.

Por u bë interesante pastaj se zgjati dasma deri në 5 të mëngjesit”, tregoi Roberti duke shkaktuar të qeshura në studio.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga jeta të njeriut të dashur, këngëtarja e famshme merr vendimin e rëndësishëm

LEXO EDHE:  Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

LEXO EDHE:  Blero dhe Afrona janë ndarë sërish?/ Ja faktet që i nxjerrin zbuluar

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: