Basha qarkullon koordinatorët/ Limonin e shtrydhur e do portokall

Kreu i Republikës së Re, Lulzim Basha ka vendosur të qarkullojë koordinatorët e PD-së. Shumica e tyre janë emra që deri tani janë “shtrydhur” nga Basha dhe kanë dështuar kudo që kanë qenë. Të njëjtat emra e fytyra të dështuara, të cilët kanë shkaktuar humbjet e fundit elektorale dhe meritë të vetme kanë kokën ulur … Continue reading Basha qarkullon koordinatorët/ Limonin e shtrydhur e do portokall