“Shumë njerëz dyshojnë tek ne”/ Modelja seksi martohet me të dashurin 17 vite më të ri – CNA
Connect with us

Aktualitet

“Shumë njerëz dyshojnë tek ne”/ Modelja seksi martohet me të dashurin 17 vite më të ri

Publikuar

-

Të lidhur që në fillim të vitit 2018 , modelja seksi Heidi Klum dhe partneri i saj 17 vite më i ri në moshë, Tom Kaulitz, janë kurorëzuar me martesë.

Ata kanë zgjedhur datën 22 për martesën e tyre, pasi thuhet se kjo është data e takimit të parë të çiftit.

Sipas “People”, gjithçka ka ndodhur në mënyrë konfidenciale në Kaliforni, por të pyetur në lidhje me martesën, përfaqësuesit e Tom-it dhe Heidi-t nuk kanë preferuar të zbulojnë asgjë.

Modelja 46-vjeçare dhe partneri i saj 29-vjeç u panë për herë të parë së bashku si çift në publik në eventin ‘amFAR Gala’, vitin e kaluar.

Kujtojmë se kjo është martesa e tretë për modelen Heidi Klum, e cila më herët ka treguar se nuk e vret mendjen aspak për moshën e partnerit të saj.“I dashuri im është shumë vite më i ri se unë. Shumë njerëz dyshojnë tek ne dhe janë kuriozë. Vetëm në të tilla raste ma përplasin moshën në fytyrë dhe vetëm në të tilla raste duhet të jap llogari në lidhje me diferencën. Në të kundërt, s’e vras shumë mendjen. Thjesht duhet të jetosh jetën tënde, pa vrarë shumë mendjen se çfarë thonë të tjerët. Në të kundërt, përfundon me më shumë rrudha.”- është shprehur Heidi për “InStyle”.

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare "ngre" temperaturat/ Shfaqet mahnitëse me bikini

 

Aktualitet

Dokumentet-Berisha denoncon skandalin/ Si u grabit lulishtja e qytetit  

Publikuar

-

By

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit është përvetësuar lulishtja e lagjes “Çlirim” në Berat, nëpërmjet një kontrate fiktive.

Denoncuesi thekson se kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.-së Berat eshte pervetesuar ne prone private dhe për më tepër, sipas tij kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie.

“Pershendetje! Eshte pervetesuar lulishtia e lagjes “Clirim” ne qytetin e Beratit nepermjet nje kontrate fiktive. Kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.- Berat eshte pervetesuar ne prone private, kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie. Bashkia Berat dhe cdo institucin tjeter ka dijeni, por per shkak te mandateve dhe perfitimeve personale heshtin. Asnje nuk po reagon per kete pamje, duan te ndertojne pallat… Ju lutem mos heshtni! Me respekt”-shkruan denoncuesi.

LEXO EDHE:  E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Panik në Lezhë/ Makina merr flakë pranë një karburanti

Publikuar

-

By

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi

Një makinë në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Ngjarja ka sjellë panik në qytet, pasi makina ka marrë flakë në afërsi të një karburanti dhe dyshohet se ka rrezik për shpërthim.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending