“Është jashtëzakonisht shumë…”/ Bes Kallaku “mbledh” gjithë VIP-at shqiptarë për filmin e tij të ri – CNA
Connect with us

Aktualitet

“Është jashtëzakonisht shumë…”/ Bes Kallaku “mbledh” gjithë VIP-at shqiptarë për filmin e tij të ri

Publikuar

-

Para disa muajsh u tha se aktori shqiptar Bes Kallaku do të niste filmin e tij më të ri duke u frymëzuar kështu nga suksesi i kolegut të tij Ermal Mamaqi me filmin “Dy gisht mjaltë”.  Dhe mesa duket ishte e vërtetë. Xhirimet e filmit të parë të Bes Kallakut nisën muajin e kaluar ku u aludua se pjesë e kastit do te ishin dhe Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu por nuk është konfirmuar ende.

Filmi, ku Besi do të jetë edhe protagonist në rolin e Skifterit, do të quhet “Falco” dhe si producent duket se ka mundur të mbledhë rreth vetes akoma më shumë emra të njohur të ekranit dhe jetës sociale në Shqipëri.

Sara Kolami publikoi në Instagram-in e saj një foto ku shfaqet krah Bleona Qeretit dhe modeles amerikane të fitness-it Nadege Ndjebayi, ndërsa në përshkrim ka vendosur hashtag-un “falco” dhe duke shkruajtur:

“Fundja, a ka një mënyrë të duhur për t’u shfaqur në një funeral?”

Sara ka shkruajtur gjithashtu se është dita e parë e xhirimit.

Gjitashtu është mësuar se pjesë e kastit janë edhe Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo.

Bes Kallaku ka treguar se ka 2 vite e gjysmë që merret me skenarin e filmit.“Është jashtëzakonisht shumë serioz. Histori aktuale sa i përket Shqipërisë dhe Kosovës. Nuk zbuloj më shumë por i premtoj publikut që do të jetë një nga komeditë më të bukura dhe më aktuale”, u shpreh ai për “Mirage”.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Dokumentet-Berisha denoncon skandalin/ Si u grabit lulishtja e qytetit  

Publikuar

-

By

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit është përvetësuar lulishtja e lagjes “Çlirim” në Berat, nëpërmjet një kontrate fiktive.

Denoncuesi thekson se kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.-së Berat eshte pervetesuar ne prone private dhe për më tepër, sipas tij kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie.

“Pershendetje! Eshte pervetesuar lulishtia e lagjes “Clirim” ne qytetin e Beratit nepermjet nje kontrate fiktive. Kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.- Berat eshte pervetesuar ne prone private, kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie. Bashkia Berat dhe cdo institucin tjeter ka dijeni, por per shkak te mandateve dhe perfitimeve personale heshtin. Asnje nuk po reagon per kete pamje, duan te ndertojne pallat… Ju lutem mos heshtni! Me respekt”-shkruan denoncuesi.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Panik në Lezhë/ Makina merr flakë pranë një karburanti

Publikuar

-

By

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi

Një makinë në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Ngjarja ka sjellë panik në qytet, pasi makina ka marrë flakë në afërsi të një karburanti dhe dyshohet se ka rrezik për shpërthim.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending