E ‘braktisin’ të gjithë avokatët/ Reperja shqiptare merr vendimin drastik – CNA
Connect with us

Aktualitet

E ‘braktisin’ të gjithë avokatët/ Reperja shqiptare merr vendimin drastik

Publikuar

-

Ngjarja e bujshme e pak muajve me parë, ku Loredana akuzua nga një çift zviceran u komentua shumë në mediat jo vetëm shqiptare, por edhe zvicerane. Siç duket së fundmi ka disa zhvillime nga çështja në fjalë pasi  dy avokatët që Loredana kishte marr për çështjen e saj nuk do ta përfaqësojnë më reperen.

Sipas medias zvicerane “20min.ch”, Loredana tashmë ka zgjedhur të përfaqësohet nga një avokat zviceran i cili quhet Thomas Fingerhuth, i cili së fundmi ka folur për rastin e Loredanës.

LEXO EDHE:  "Humbën edhe shkronjat..."/ Reperët shqiptarë sjellin bashkëpunimin e vitit

“Unë mendoj se Loredana donte një avokat që nuk vjen nga i njëjti vend dhe që ka distancë më shumë nga prokurori”, tregoi ai teksa tha se bashkëpunimi me reperen është i mirë.

“Unë do të bëj gjithçka që mund të parandaloj Loredanën nga ndjekja penale dhe pres që të gjej zgjidhje të tjera.”, tha ai./Burimi:Gazeta Blic

 

Aktualitet

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Publikuar

-

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit.

Por duket se kjo nuk i intereson aspak. Së fundi Megan i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj.

Bukuroshja e televizionit shafqet shumë joshëse me flokët e saj me nuancë rozë. Por ajo që ka tërhequr gjithë vëmendjen e paparacëve është fustani i saj, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

LEXO EDHE:  "Humbën edhe shkronjat..."/ Reperët shqiptarë sjellin bashkëpunimin e vitit

Qartazi mund të dallohen të gjitha linjat e saj trupore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Me shapka dhe bluzë kuq e zi/ Kujtim Gjuzi poston foton në breg të detit

Publikuar

-

By

lsi drejt falimentimit

Deputeti i listës së Lulzim Bashës, Kujtim Gjuzi ka tërhequr sërish vëmëndjen sot, nëpërmjet veshjes së tij.

Deputeti Gjuzi ka publikuar në rrjetet sociale, një foto duke qëndruar në breg të detit, ku shfaqet me shapka të bardha dhe një bluzë të kuqe që ka në sfond shqiponjën e flamurit kombëtar, si dhe një palë pantallona të shkurtra sportive në ngjyrë blu.

LEXO EDHE:  "Humbën edhe shkronjat..."/ Reperët shqiptarë sjellin bashkëpunimin e vitit

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

I ofrojnë 35 milionë euro në sezon/ Ja kush është klubi i marrosur pas Gareth Bale

Publikuar

-

Nëse Gareth Bale thotë “po”, brenda pak orësh mund të shndërrohet në një nga 2-3 futbollistët më të paguar në botë.

Sigurisht, për ta bërë një gjë të tillë duhet të pranojë një ofertë që i ka ardhur nga Kina, ku sigurisht milionat nuk mungojnë.

E përditshmja britanike “Telegraph” raporton se Beijing Gouan, klubi me qendër në Pekin, i ka ofruar uellsianit një kontratë prej rreth 35 milionë eurosh në vit, që do ta bënte atë futbollistin më të paguar në Azi dhe jo vetëm.

LEXO EDHE:  "Humbën edhe shkronjat..."/ Reperët shqiptarë sjellin bashkëpunimin e vitit

Tani mbetet të mësohet nëse Bale do të vendosë të braktisë Europën, apo do të vazhdojë luftën e tij me Real Madrid, duke insistuar që të largohet nga dera kryesore e jo në mënyrën se si po mundohen ta largojnë nga “Los Blancos”.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending