3 mijë euro rrogë në muaj, mbrojtësit i vjen një ofertë nga jashtë – CNA
Connect with us

Aktualitet

3 mijë euro rrogë në muaj, mbrojtësit i vjen një ofertë nga jashtë

Publikuar

-

Harallamb Qaqi, mbrojtësi që në Superioren tonë ka qenë pjesë e skuadrave të Partizanit, Laçit, Kamzës e Kukësit, duket se dëshiron që të provojë një aventurë të huaj, aq më tepër që tashmë është në kulmin e karrierës.

Qaqi ka marrë disa oferta, dhe së fundmi i ka mbërritur një nga ofertë mjaft e mirë, e madje që bën dallim edhe nga ekipet e Superiores sonë, pikërisht Gloria Buzau që ka kërkuar shërbimet e mbrojtësit.

Skuadra rumune i ka bërë ofertë mbrojtësit, e madje për 1 sezon do të përfitonte nëse nënshkruante, plot 3000 euro në muaj në sezonin e parë, rritje page në sezonin pasardhës.

Ndërkohë që do të përfitojë 200 euro për çdo ndeshje si dhe 200 euro për apartamentin të paguara nga klubi e bonuse të tjera nëse skuadra ngjitet një kategori më lartë, shkruan “Vipsport.al”.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Publikuar

-

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit.

Por duket se kjo nuk i intereson aspak. Së fundi Megan i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj.

Bukuroshja e televizionit shafqet shumë joshëse me flokët e saj me nuancë rozë. Por ajo që ka tërhequr gjithë vëmendjen e paparacëve është fustani i saj, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Qartazi mund të dallohen të gjitha linjat e saj trupore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Me shapka dhe bluzë kuq e zi/ Kujtim Gjuzi poston foton në breg të detit

Publikuar

-

By

lsi drejt falimentimit

Deputeti i listës së Lulzim Bashës, Kujtim Gjuzi ka tërhequr sërish vëmëndjen sot, nëpërmjet veshjes së tij.

Deputeti Gjuzi ka publikuar në rrjetet sociale, një foto duke qëndruar në breg të detit, ku shfaqet me shapka të bardha dhe një bluzë të kuqe që ka në sfond shqiponjën e flamurit kombëtar, si dhe një palë pantallona të shkurtra sportive në ngjyrë blu.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

I ofrojnë 35 milionë euro në sezon/ Ja kush është klubi i marrosur pas Gareth Bale

Publikuar

-

Nëse Gareth Bale thotë “po”, brenda pak orësh mund të shndërrohet në një nga 2-3 futbollistët më të paguar në botë.

Sigurisht, për ta bërë një gjë të tillë duhet të pranojë një ofertë që i ka ardhur nga Kina, ku sigurisht milionat nuk mungojnë.

E përditshmja britanike “Telegraph” raporton se Beijing Gouan, klubi me qendër në Pekin, i ka ofruar uellsianit një kontratë prej rreth 35 milionë eurosh në vit, që do ta bënte atë futbollistin më të paguar në Azi dhe jo vetëm.

Tani mbetet të mësohet nëse Bale do të vendosë të braktisë Europën, apo do të vazhdojë luftën e tij me Real Madrid, duke insistuar që të largohet nga dera kryesore e jo në mënyrën se si po mundohen ta largojnë nga “Los Blancos”.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending