“Jemi në parajsë”/ Luana Vjollca dhe Faydee publikojnë skena nga klipi më i ri

Prej ditësh u përfol për një bashkëpunim mes moderatores dhe këngëtares Luana Vjollca dhe këngëtarit ndërkombëtar Faydee. Mbrëmjen e kaluar ka qenë Faydee ai që ka treguar më shumë detaje për realizimin e klipit. Xhirimet kanë përfunduar dhe sipas fotove e videove të publikuara janë realizuar në qytetin e Vlorës. Këngëtari me origjinë australiane dukej … Continue reading “Jemi në parajsë”/ Luana Vjollca dhe Faydee publikojnë skena nga klipi më i ri