Connect with Us

“Ajo është femra ime e parë”/ Reperi shqiptar tregon të “pathënat” e lidhjes me Elita Rudin

Aktualitet

“Ajo është femra ime e parë”/ Reperi shqiptar tregon të “pathënat” e lidhjes me Elita Rudin

Publikuar

-

Në vitin 2016 Gjiko dhe Elita u panë shumë të afërt kur reperi ishte i ftuar në emisionin e drejtuar nga partnerja. Më pas Gjiko i propozoi dhe ata u martuan në shtator të vitit të kaluar dhe u bekuan me një djalë që e quajtën Zëri.

Së fundmi reperi ishte i ftuar tek “Ndrrimi i Natës” dhe, ndër pyetjet e rubrikës “Haje ose Thuaje” ishte edhe një se cila ka qenë e dashura e tij para Elitës.

Ai u përgjigj:”Elita është femna ime e parë.”

Para mosbesimit të prezantuesit Alaudin Hamiti, e përsëriti:

LEXO EDHE:  "Jam gati të hyj në gjynah"/Reperi shqiptar i habit të gjithë me deklaratën

“Po.”

“Domethënë, s’ke patur të dashur para?”

“Jo!”

“Po one night stands?”

“Po tani, mos ia…”, u përgjigj Gjiko, “N’televizor s’do i them të gjitha.”

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Plane për fundjavën?/ Parashikimi i motit për sot

Publikuar

-

Nga

Dita e sotme nuk pritet të ketë surpriza sa i përket motit.

Pritet një ndërhyrje e kthjellimeve dhe vranësirave. Gjatë orëve të mesditës sipas Meteoalb pritet të ketë një shtim të vranësirave ndërkohë që herë pas here do të ketë reshje shiu, madje në disa zona pritet shtrëngata.

Temperaturat do të jenë të ulëta. Temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 1°C deri në 16°C.

LEXO TE PLOTE

Politikë

A ka bërë Najada Çomo ndërhyrje në fytyrë? Flet kirurgu estetik

Publikuar

-

Nga

Panajot Papa është një kirurg estetik, i cili i ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ka dhënë mendimin e tij për disa politikanë të njohur shqiptarë nëse kanë bërë ndërhyrje estetike në fytyrë apo jo.

Në ekran është shfaqur edhe fotoja e kandidates për deputete nga PS dhe mjekes Najada Çomo.

“Në këtë lloj rasti, fotografia e dytë ka më shumë ndriçim. Fotografia në këtë lloj rasti duket sikur ka bërë një trajtim, por duhet parë pacienti. Ekzistojnë disa filtra në Instagram që mund të arrihet një foto e tillë. Mund të ketë bërë botoks tek balli”, tha doktori./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Sot biznesmen dhe politikan/ Agron Shehaj zbulon si e fitoi milionin e parë

Publikuar

-

Nga

Kandidati për deputet i PD, Agron Shehaj është pyetur se si e fitoi milionin e parë

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka treguar fillimet e tij në biznes dhe ndihmën që i kanë dhënë prindërit.

“Në 2005 mora 40 mijë euro borxh tek prindërit, prindërit e mi ishin punëtor në Itali. Me shumë punë, janë edhe mjeshtra të kursimit, i mblodhën këto para. Si e kam bërë milionin e parë? Kjo është pyetja ime e preferuar. Është suksesi i parë ai që më jep më shumë kënaqësi. Me shumë punë, mund dhe duke rrezikuar. Është falë prindërve të mi që kam arritur sukseset që kam arritur. Me 40 mijë euro fillova biznesin, përballova shpenzimet e para, pastaj me shumë punë, bëra nja ca borxhe kuptohet. Biznesin e kam krijuar këtë për tregun italian. Babait ia ktheva paratë pas 3 vitesh”, tha Shehaj./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE