Demi Rose nuk fal/ Pozon më seksi se kurrë – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Demi Rose nuk fal/ Pozon më seksi se kurrë

Publikuar

-

demi rose me bikini

Modelja e famshme Demi Rose britanike vijon të “çmendë” fansat me fotografitë e saj seksi. Demi ka pozuar me një palë bikini super të  vogla ku tregon të pasmet e saj bombastike.

Nuk është hera e parë që Demi realizon një foto set të tillë pasi pothuajse të gjitha fotografitë e saj janë të të njëjtit model.

Aktualitet

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Publikuar

-

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit.

Por duket se kjo nuk i intereson aspak. Së fundi Megan i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj.

Bukuroshja e televizionit shafqet shumë joshëse me flokët e saj me nuancë rozë. Por ajo që ka tërhequr gjithë vëmendjen e paparacëve është fustani i saj, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Qartazi mund të dallohen të gjitha linjat e saj trupore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Çfarë nuk dinit për filmin e Bes Kallakut?/ Bleona Qereti surprizon fansat

Publikuar

-

Aktori i humorit Bes Kallaku ka lajmëruar fansat se së shpejti filmi i tij “Falco” do të prezantohet tek publiku shqiptar.

Aktori nuk ka zbuluar shumë detaje nga filmi, por kasti i aktorëve që do të jenë pjesë e tij është shumë i njohur për publikun.

Besi ka zbuluar që një nga aktorët surprizë të këtij filmi është këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti.

Në një postim në Instagram, Besi prezanton stafin që ka punuar për këtë film dhe aty shafqet dhe Bleona.

Më pas në Instastory ai ka publikuar një foto me këngëtaren, duke konfirmuar kështu pjesëmarrjen e saj në film./ CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending