Zbulohet pse hesht kreu i PD-së/ Basha u shkollua me paratë e Soros

Ditët e fundit është rikthyer në tryezën e debatit politik sjellja dhe qëndrimet e fondacionit të miliarderit amerikan George Soros. Gjithçka është kthyer nga presidenti Ilir Meta dhe akuzat në lidhje me Reformën në Drejtësi, që sipas tij është kthyer në “Ramaformë”. Por, ajo që bie në sy është fakti se kreu i PD-së, Lulzim … Continue reading Zbulohet pse hesht kreu i PD-së/ Basha u shkollua me paratë e Soros