Connect with Us

Vrasje të vogla/ Merve i kërkon falje Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve i kërkon falje Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Oja dhe Serhan kalojnë momente të bukura me njëri-tjetrin në piknik. Pelin dhe Tajlan bëjnë joga. Tajlan e ka shumë të vështirë t’i bëjë ushtrimet dhe shkakton të qeshura me veprimet e tij. Pelin i tregon Tajlanit se i dashuri i Arzus është Enveri. Tajlan i dërgon një mesazh Mehmetit dhe i tregon për Enverin. Burxhu i kërkon Mehmetit të rikthehen bashkë. Mehmet merr mesazhin e Tajlanit dhe nxehet. Ai del nga dyqani papritur dhe me shpejtësi shkon në punën e Arzus. Mehmet i gjuan Enverit dhe e kërcënon se do e vrasë. Enver i thotë Arzus të thërrasë policinë. Arzu i lutet Mehmetit të qetësohet. Merve rikthehet në shtëpi me një plan hakmarrje.

LEXO EDHE:  Elbasan/Vritet biznesmeni 36 vjecar

Ajo i thotë Serhanit se e pranon ndarjen. Serhan gëzohet pa e ditur që Merve ka thurur një plan të mirëmenduar. Merve shkon fillimisht tek Oja dhe i kërkon falje. Më pas ajo shkon edhe tek Pelin e Arzu dhe i thotë mikeshave se është penduar për ato që ka bërë. Oja, Pelin dhe Arzu e falin Merven dhe habiten me ndryshimin e saj. Ajo i fton për mëngjes në restorant. Merve u tregon mikeshave se Serhani e la. Ajo e quan veten beqare si Oja dhe pret reagimin e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Publikuar

-

Nga

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Nora Istrefi është një nga këngëtaret që komentohet më së shumti për stilin e saj të të veshurit dhe për shifrat marramendëse që shpenzon.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga pushimet, ku bien në sy të brendshmet rozë dhe format bombastike.

Por sa ka kushtuar veshja e bukuroshes së mediave rozë. Faqja në Instagram “What They Wearing” ka zbuluar se bikini e Norës janë të markës Alessanda Rich, ndërsa shapkat e plazhit janë nga Givenchy.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Serhan dhe Oja e kalojnë mbrëmjen bashkë, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Serhan dhe Oja e kalojnë mbrëmjen bashkë, ja ç’do ndodhë sot

Konkretisht, bikini rozë kanë kushtuar 195€ dhe shapkat 575€. Në total për këtë veshje nora Istrefi ka shpenzuar 770€, një shumë jo e vogël.

Ajo që ia vlen të themi është se pa marrë parasysh çmimin e veshjes, këngëtarja duket mjaft në formë me këto bikini./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Meshkujt “lënë kokën” pas tyre/ Këto janë gratë më të bukura sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Nga

Meshkujt “lënë kokën” pas tyre/ Këto janë gratë më të bukura sipas shenjës së horoskopit

Peshorja

Në vend të parë qëndron Peshorja. Yjet i japin përfaqësuesit të shenjës tiparet harmonike të fytyrës, të cilat dallojnë gratë që i përkasin kësaj shenje nga shenjat e tjera. Gruaja e shenjës së Peshores, është me fat nga natyra përsa sa i përket estetikës nga natyra, gjithashtu di të përmirësojë veten, me sa duket i jep rëndësinë e duhur, ajo di të përmirësojë veten me kozmetikë dhe veshje më femërore. Sigurisht që ajo ndihmohet nga tiparet natyrisht delikate të fytyrës së saj dhe nga një fizik kryesisht i hollë. Shtati i saj është mesatar por sharmi i tij është në nivelet më të larta.

Peshqit

Në vendin e dytë gjejmë gruan që i përket shenjës së Peshqve. Gjithmonë simpatike edhe kur nuk është e gjatë apo me formë. Tipologjia fizike e Peshqve është në të vërtetë e larmishme, siç është specia e peshkut që përfaqëson shenjën. Gratë e shenjës së zodiakut të Peshqve në përgjithësi kanë një fytyrë të bukur harmonike, hundë të rregullt dhe këmbë elegante dhe më delikate. Sytë e grave të shenjës së zodiakut të Peshqve janë shumë të bukura, misterioze dhe të pakapshme.

LEXO EDHE:  Vrasja e 55-vjeçarit në Shkodër/ Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar

LEXO EDHE:  Elbasan/Vritet biznesmeni 36 vjecar

Gaforrja

Ndër gratë më të bukura sipas shenjës së horoskopit është edhe Gaforrja. Ajo që shkëlqen fytyrën e gruas që i përket shenjës zodiake të Gaforres është veçanërisht buzëqeshja e saj e ndritshme.

Virgjëresha

Ndër gratë më të bukura sipas asaj që thotë horoskopi gjejmë Virgjëreshën. Gruaja e shenjës zodiake të Virgjëreshës është shumë e bukur edhe nëse nuk priren për kujdesin e veçantë për veten. Gruaja e shenjës së Virgjëreshës kurrë nuk përdor make-up ose veshje në një mënyrë veçanërisht provokuese, ajo dëshiron të mbetet anonime dhe të mos dalë nga të tjerët. Karakteristikat tipike fiziomomike të gruas së Virgjëreshës është se kanë një hundë të vogël, kanë sy të pastër.

Bricjapi

Ndër gratë më të bukura sipas asaj që thotë horoskopi është edhe Bricjapi. Gruaja me shenjën zodiake të Bricjapit është shumë femërore, elegante, me lartësi mesatare. Gruaja e shenjës së zodiakut të Bricjapit ka një karakteristikë të veçantë që i është dhënë asaj nga gjenetika: duket shumë herë më e re sa është./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humbi të atin pak ditë më parë/ Rudina Dembacaj dedikim prekës: Ti je me mua…

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, aktorja e humorit Rudina Dembacaj humbi babain. Babai i saj u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë.

Së fundmi Rudina ka publikuar një foto te të atin ku ka shkruar fjalë prekëse.

“Ti je me mua në çdo moment”,shkruan aktorja krahas fotos.

I ndjeri u nda nga jeta pas një lufte të gjatë me një sëmundje dhe Rudina ka treguar se ka qenë çdo moment pranë tij, duke shpresuar deri në fund që ai të bëhej më mirë./CNA.al

LEXO TE PLOTE