E rëndë në Korçë/ E grabisin dhe e vrasin në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Një person ka humbur jetën në banesën e tij pasi i ishin futur disa persona për ta grabitur. Mësohet se viktimë ka ngelur shtetasi Gramoz Nako i cili jetonte në SHBA dhe kishte ardhur me pushime në shtëpinë e tij në lagjen … Continue reading E rëndë në Korçë/ E grabisin dhe e vrasin në shtëpi