Connect with Us

Dashuria nuk pyet për moshë/ Zbulohet diferenca në vite mes Dua Lipës dhe Anwar Hadid

Aktualitet

Dashuria nuk pyet për moshë/ Zbulohet diferenca në vite mes Dua Lipës dhe Anwar Hadid

Publikuar

-

Pak ditë më parë në media ra në sy një foto e Dua Lipës dhe Anwar Hadid të cilët shfaqeshin të përqafuar në “Barclaycard British Summer Time Park”.Por tashmë ata e kanë konfirmuar vetë lidhjen e tyre dhe janë çifti më i ri i showbiz-it.

Deri më tani ata nuk kanë dhënë asnjë deklaratë lidhur me këto foto duke mos treguar asnjë detaj lidhur me marrëdhënin e tyre, megjithatë ajo që dihet është diferenca e tyre në moshë.

LEXO EDHE:  Mihrija nuk njeh vite

Në 22 gusht këngëtarja me origjinë shqiptare feston 23-vjetorin e saj të lindjes, ndërsa vëllai i supermodeleve, Anwar në qershor ka mbushur 20 vjeç.

Kjo tregon se Dua është rreth 3 vite më e madhe se i dashuri i saj.

Kjo nuk është diferencë shumë e madhe, megjithatë bie në sy pasi Dua më heret ishte në një marrëdhënie me Isaac Carew, i cili ishte 33 vjeç.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bota

Infektohet nga COVID-i ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8-vjeçare

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur indiane, Aishëarya Rai Bachchan dhe vajza e saj Aaradhya janë prekur nga koronavirusi. Ato kryen testimin pasi mësuan se bashkëshorti dhe vjehrri i aktores ishin infektuar me Covid-19.

Sipas CNN, testimi është kryer edhe nga pjesëtarët e tjerë të familjes të cilët kanë rezultuar negativë. Lajmi u bë i ditur nga Ministri i Shëndetësisë së Indisë, Maharashtra Rajesh Tope me një postim në Tëitter.

LEXO EDHE:  Shokuese/29 vjeçari bie në dashuri me lodrën, planifikon martesë

LEXO EDHE:  Xheloze për Gencin?/ Eni Koçi jep përgjigjen e sinqertë

“Aishwarya Rai Bacchan dhe vajza e saj kanë rezultuar gjithashtu pozitive me COVID-19. Ne dëshirojmë që familja Bachchan ta kalojë sa më shpejt këtë situatë dhe i urojmë shërim sa më parë”, shkruhej në postim.

Mumbai vendi ku ajo jeton, është ndër qytetet indiane më të prekur nga koronavirusi, me gjithsej 850,000 persona pozitivë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Bota

31 raste të reja me Covid në Greqi/ 4 u zbuluan gjatë kontrolleve në portat hyrëse të vendit

Publikuar

-

Nga

31 raste të reja me Covid në Greqi/ 4 u zbuluan gjatë kontrolleve në portat hyrëse të vendit

Autoritetet greke njoftojnë për 31 raste të reja me coronavirus, nga të cilat 4 janë identifikuar pas inspektimeve në pikat e hyrjes në vend.

4 raste u zbuluan gjatë kontrolleve të bëra në portat hyrëse të vendit, 3 raste kanë ardhur vullnetarisht për kontroll,6 janë regjistruar në njësinë rajonale të Atikës, 8 në njësinë periferike të Selanikut, 8 në njësinë rajonale të Imathia, 1 në njësinë rajonale të Halkidiki, 6 në njësinë rajonale të Kozan dhe 1 në njësinë rajonale të Kastoria.

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë për muajin nëntor/Këto shenja do të gjejnë ”shpirtin binjak”

LEXO EDHE:  Carey-Tanaka/ Një dashuri përtej diferencës të moshës

Fatmirësisht gjatë 24 orëve nuk u shënua asnjë vdekje, ndërkohë që 10 pacientë janë të intubuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

“Kur del vajzë ta lë në prehër”/ Vasili “merakoset” për Ramën: Pandemia kërkon Edin

Publikuar

-

Nga

“Kur del vajze ta lë në prehër”/ Vasili “merakoset” për Ramën” Pandemia kërkon Edin

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili thotë se kryeministri Edi Rama “ka humbur”.

Vasili ngre pyetje se ku ndodhet kryeministri në këtë kohë pandemia teksa thotë se e ka zanat të fshihet.

“Pandemia kërkon Edin!!
Kryeministri i përditshem i pandemisë në FB në TV në Tëiter, ka humbur!
Ku është Edi kryepidemiologu, kryeinfeksionisti dhe kryestatististicieni i pandemisë?
Ku u zhduk kryestrategjisti qe i tregoi vendin OBSH? Ku është tribuni antitestim dhe antimaskë? Ku është kampioni qe e nxori Shqipërine të parën në botë?
Është fshehur sic e ka zanat.
Eshte shejtan i madh Edi.
Gjithmone kur del djalë e rrëmben vetë Edi, ndersa kur del vajze ta le në preher sic po jua le tani eksperteve te pandemise”, shkruan Vasili./CNA.al

LEXO TE PLOTE