Romeo Veshaj tregon planet për martesë/ Ja ku do t’i kalojë pushimet me Jonida Maliqin – CNA
Connect with us

Aktualitet

Romeo Veshaj tregon planet për martesë/ Ja ku do t’i kalojë pushimet me Jonida Maliqin

Publikuar

-

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej ditësh janë bërë kryefjala e çdo portali. Pas zbulimit të lidhjes së tyre, aktori dhe këngëtarja nuk i fshihen më agjëje.

Në puntatën e parë të emisionit ”Treshat”, të drejtuar nga Romeo dhe Donald Veshaj së bashku me Bora Zemanin, ishte e ftuar Jonida Maliqi dhe çifti nuk hezitoi të shkëmbente një puthje.

Sot i ftuar tek “Për drekë me mua”, Romeo ka folur për planet për martesë me këngëtaren. Ai u shpreh se e ka gjetur dashurinë e tij dhe me të mbaruar emisioni do të niseshin për në Maldive.

LEXO EDHE:  35 vite mes lumturisë/ Këngëtarja shqiptare zbulon detajet nga jeta private

I pyetur nga Ardit Gjebrea nëse do ta ftonte të këndonte në dasmë, ai iu përgjigj me shaka se “në dasmën e tij me partneren e cila ndodhet këtu” do të donte të mos këndonte askush.

Aktualitet

Lëvizje surprizë/ Bayern mendon të rikthejë një “ish”

Publikuar

-

Robert Lewandowski konsiderohet nga shumë vetë si sulmuesi më i mirë në planet dhe në Bavari i gëzohen faktit që 30-vjeçari ka dhe dy vite të mbetura në kontratën e tij.

Megjithatë është mëse e qartë që në skuadrën aktuale të Bayernit mungon një “plan B”. Largimi i Sandro Wagner në janar ka lënë kampionët e Gjermanisë pa një sulmues rezervë, por sipas medies gjermane “Sky Sports”, kjo problematikë do të marrë zgjidhje këtë verë.

LEXO EDHE:  35 vite mes lumturisë/ Këngëtarja shqiptare zbulon detajet nga jeta private

Drejtuesit e klubit bavarez dëshirojnë të rikthejnë në Mynih sulmuesin Mario Mandzukic. Ardhja e Cristiano Ronaldos në Torino dhe dalja në skenë e talentit Moise Kean, ka bërë që situata e kroatit te Juventusi të ndryshojë ndjeshëm.

Gjithsesi transferimi i Mandzukic në Mynih nuk do të jetë pa kosto për Bayernin. Kontrata e sulmuesit me Juventusit zgjat edhe për dy sezone dhe italianët nuk njihen si një klub që bëjnë ulje në tregun e transferimeve.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Nën gjurmët e nuses”/ Vjehrra seksi e biondes që u fut në fushë, i lë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Disa javë më parë gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi ruse Kinsey Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës duke u futur në fushën e blertë, e veshur me bikini dhe fotot e saj bënë xhiron e rrjetit.

Këtë veprim ajo e bëri për të reklamuar biznesin e të dashurit të saj “Vitaly Uncensored” dhe momentalisht numëron me miliona ndjekës.

LEXO EDHE:  35 vite mes lumturisë/ Këngëtarja shqiptare zbulon detajet nga jeta private

Këtë strategji reklamimi duket se e ka ndjekur edhe vjehrra e modeles, e cila ka përsëritur veprimin në një ndeshje tjetër.

E ëma e Vital, Elena Zdorovetski është futur në fushë e veshur me të zeza dhe në to dukej logoja e markës së futbollistit.Për ta nxjerrë nga fusha është dashur ndërhyrja e rojeve dhe pritet që Elena të gjobitet për këtë veprim.

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Kritikoi Erion Veliajn/ Ish ministri i Ramës: Malaj ligjërisht nuk mund të shkarkohet

Publikuar

-

By

Grupi Parlamentar i PS-së ka kërkuar shkarkimin e Arben Malajt si anëtar i bordit në Bankën e Shqipërisë.

Shkak për të shkarkim duket se është janë bërë kritikat e njëpasnjëshme të malajt, ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj.

Ish ministri i drejtësisë në Qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale ka thënë s eligjërisht Malaj nuk mund të shkarkohet , vetëm se kritikon Veliajn.

“Ligjërisht Arben Malaj nuk mund të shkarkohet pse kritikon Kryetarin e Bashkisë e as pse nuk pranon zbatimin e urdhërave të politikë që jepen me SMS.  Banditërisht po, mund shkarkohet si të gjithë të tjerët që nuk pajtohen me bandën që qeveris!”, ka shkruar Manjani në rrjetet sociale.

 Postimi i plotë:

Arben Malaj është një qytetar i denjë dhe profesionist i zoti. Ka kontribuar në politikë vetëm mbi parime.

LEXO EDHE:  35 vite mes lumturisë/ Këngëtarja shqiptare zbulon detajet nga jeta private

Beni futet tek politikanët që nuk bëjnë kompromise politike në kurriz të profesionalizmit dhe qytetarisë.

Nuk ka bërë kompromise kur ishte pranë qypit me mjaltë të qeverisë, jo më sot që ofrohet vetëm qypi me mut.

Jam 1000% i bindur që Beni është në anën e të drejtës dhe se ato probleme që Ai ngre janë shqetësime reale të tregut financiar e bankar në këtë vend.
Treg gjithsesi i deformuar rëndë nga presioni i informalitetit që buron nga krimi i organizuar.

Ligjërisht Arben Malaj nuk mund të shkarkohet pse kritikon Kryetarin e Bashkisë e as pse nuk pranon zbatimin e urdhërave të politikë që jepen me SMS.

Banditërisht po, mund shkarkohet si të gjithë të tjerët që nuk pajtohen me bandën që qeveris!/CNA.al

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending