“Nuk i shoh fëmijët që nga janari”/ Futbollisti i njohur akuza të rënda ndaj Wanda Nara & Icardit – CNA
Connect with us

Aktualitet

“Nuk i shoh fëmijët që nga janari”/ Futbollisti i njohur akuza të rënda ndaj Wanda Nara & Icardit

Publikuar

-

Pas një periudhe të shkurtër në Brazil, tashmë në moshën 35-vjeçare, Maxi Lopez është gati të kthehet në Serie A para se të fillojë jetën e tij të re në Milano, për të qëndruar pranë fëmijëve të tij me Wanda Nara-n.

Dhe pikërisht Wanda Nara, së bashku me bashkëshortin e saj Mauro Icardi, mbeten në plan të parë nga Maxi Lopez, i cili ka sulmuar çiftin në një deklaratë për “La Gazzetta dello Sport”.

“Unë nuk i kam parë fëmijët e mi që nga janari. Kohët e fundit shkova në Milano duke menduar se mund të kaloja kohë me ta, por ata u larguan qëllimisht. Kështu është prej vitesh, duhet të jem i fortë. Nëse Wanda bën diçka, Mauro e ka aprovuar”.

LEXO EDHE:  "Të arrestohet Pjerin Ndreu"/ Ndocaj zbulon prapaskenat e vjedhjes

Maxi Lopez është baba i tre fëmijëve me Wanda Naran, e cila më pas u nda nga ai dhe u lidhe me shokun e tij në atë kohë, sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, me të cilin ka edhe dy fëmijë.

Aktualitet

“Nën gjurmët e nuses”/ Vjehrra seksi e biondes që u fut në fushë, i lë të gjithë pa fjalë me veprimin gjatë ndeshjes

Publikuar

-

Disa javë më parë gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi ruse Kinsey Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës duke u futur në fushën e blertë, e veshur me bikini dhe fotot e saj bënë xhiron e rrjetit.

Këtë veprim ajo e bëri për të reklamuar biznesin e të dashurit të saj “Vitaly Uncensored” dhe momentalisht numëron me miliona ndjekës.

LEXO EDHE:  Deklarata e fortë/ Berisha zbulon marrëveshjen e fshehtë Rama-Vuçiç

Këtë strategji reklamimi duket se e ka ndjekur edhe vjehrra e modeles, e cila ka përsëritur veprimin në një ndeshje tjetër.

E ëma e Vital, Elena Zdorovetski është futur në fushë e veshur me të zeza dhe në to dukej logoja e markës së futbollistit.Për ta nxjerrë nga fusha është dashur ndërhyrja e rojeve dhe pritet që Elena të gjobitet për këtë veprim.

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Kritikoi Erion Veliajn/ Ish ministri i Ramës: Malaj ligjërisht nuk mund të shkarkohet

Publikuar

-

By

Grupi Parlamentar i PS-së ka kërkuar shkarkimin e Arben Malajt si anëtar i bordit në Bankën e Shqipërisë.

Shkak për të shkarkim duket se është janë bërë kritikat e njëpasnjëshme të malajt, ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj.

Ish ministri i drejtësisë në Qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale ka thënë s eligjërisht Malaj nuk mund të shkarkohet , vetëm se kritikon Veliajn.

“Ligjërisht Arben Malaj nuk mund të shkarkohet pse kritikon Kryetarin e Bashkisë e as pse nuk pranon zbatimin e urdhërave të politikë që jepen me SMS.  Banditërisht po, mund shkarkohet si të gjithë të tjerët që nuk pajtohen me bandën që qeveris!”, ka shkruar Manjani në rrjetet sociale.

 Postimi i plotë:

Arben Malaj është një qytetar i denjë dhe profesionist i zoti. Ka kontribuar në politikë vetëm mbi parime.

LEXO EDHE:  "Të arrestohet Pjerin Ndreu"/ Ndocaj zbulon prapaskenat e vjedhjes

Beni futet tek politikanët që nuk bëjnë kompromise politike në kurriz të profesionalizmit dhe qytetarisë.

Nuk ka bërë kompromise kur ishte pranë qypit me mjaltë të qeverisë, jo më sot që ofrohet vetëm qypi me mut.

Jam 1000% i bindur që Beni është në anën e të drejtës dhe se ato probleme që Ai ngre janë shqetësime reale të tregut financiar e bankar në këtë vend.
Treg gjithsesi i deformuar rëndë nga presioni i informalitetit që buron nga krimi i organizuar.

Ligjërisht Arben Malaj nuk mund të shkarkohet pse kritikon Kryetarin e Bashkisë e as pse nuk pranon zbatimin e urdhërave të politikë që jepen me SMS.

Banditërisht po, mund shkarkohet si të gjithë të tjerët që nuk pajtohen me bandën që qeveris!/CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Julian Deda pesimist si Ristani/ Rama nuk do ikë ndonjëherë

Publikuar

-

By

Aktori i humorit Julian Deda, është një nga zërat që kritikon në vijimësi Qeverinë Rama.

Sipas tij, pushteti që po mbjell Rama, prodhon vetëm diktatorë.

“Pushteti, që po mbjell Edi është i destinuar të prodhojë vetëm diktatorë edhe pas ikjes së tij, gjithmonë nëse do ikë ndonjëherë”, shkruan Deda në një postim në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  "Të arrestohet Pjerin Ndreu"/ Ndocaj zbulon prapaskenat e vjedhjes

Duket se edhe Deda, është pesimist si Arben Ristani, kur bëhet fjalë për ikjen e Ramës dhe qeverisë së tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending