Basha fsheh diplomimin/ CNA.al nuk i ndahet

Kreu i PD-së Lulzim Basha vijon të heshtë për diplomimin e tij. Njeriu që pretendon të bëhet Kryeministër, dyshohet se ka mashtruar me shkollimin, dhe në  këtë mënyrë vazhdon të fshihet, duke shpresuar që mediat të heshtin. Por, kjo s’do të ndodhë. Basha, megjithëse bën protesta dhe flet çdo ditë e natë për transparencë, nuk … Continue reading Basha fsheh diplomimin/ CNA.al nuk i ndahet