Connect with Us

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

Aktualitet

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

Publikuar

-

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit lajmin se bashkëshorti i saj Jakub Kindl ka firmosur kontratën me një nga skuadrat më të njohura të hokeyt.

Ajo e ka uruar bashkëshortin dhe ka treguar se është shumë krenare për arritjet e tij. Afërdita rrëfeu se ky udhëtim i përbashkët i tyre në Gjermani do të jetë shumë emocionues.

LEXO EDHE:  Afërdita ekspozon trupin seksi

Jakub ka një karrierë të gjatë në sportin e hokey dhe transferimi në Gjermani është hapi i radhës që flet për suksesin e tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Plagosi me armë babë e bir/ Arrestohet pas dy orë ndjekjeje autori 39 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Plagosi me armë babë e bir/ Arrestohet pas dy orë ndjekjeje autori 39 vjeçar

Policia e Durrësit zbardhi dhe dokumentoi në kohë rekord, ngjarjen e ndodhur më parë, ku mbetën të plagosur me armë zjarri babë e bir.

Blutë kanë bërë të mundur që pas dy orë ndjekjeje dhe kërkimesh, falë edhe mbështetjes së qytetarëve, të kapë dhe vërë në pranga shtetasin A. Ll., 39 vjeç.

39-vjeçari dyshohet se pas një konflikti të çastit, nën efektin e alkoolit ka plagosur me armë zjarri shtetasit H. B., 63 vjeç dhe M. B., 39 vjeç (bab e bir), të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.Ndërkaq, materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme./ CNA.al

Kërcet arma në Durrës/ Plagosen babë e bir

LEXO TE PLOTE

Kronika

Përgjaken sërish rrugët/ Përplasen dy makina, një i vdekur në Vlorë

Publikuar

-

Nga

Përgjaken sërish rrugët/ Përplasen dy makina, një i vdekur në Vlorë

Një tjetër aksident me  pasjë humbje jete është shënuar në rrugët e vendit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Panaja në Vlorë ku dy automjte janë përplaur me njëra-tjetrën.Si rrjedhojë e aksidentit, një person ka humbur jetën./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Politikë

Implementimi i ndryshimeve kushtetuese/ Bylykbashi: Gjiknuri të reflektojë, firmosim që nesër

Publikuar

-

Nga

Implementimi i ndryshimeve kushtetuese/ Bylykbashi: Gjiknuri të reflektojë, firmosim që nesër

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në tryezën e Këshillit Politik, Oerd Bylykbashi, kundërshtoi Damian Gjiknurin menjëherë pas mbylljes së mbledhjes për implementimin e ndryshimeve kushtetuese.

Bylykbashi tha se opozita nuk do ta ndryshojë qëndrimin për ruajtjen e koaliconeve parazgjedhore, ndërsa tregoi se në mbledhjen e Këshillit Politik kërkoi hapjen 100% të listave.

Ai tha se Gjiknuri duhet të reflektojë dhe nesër të shkojë të firmosë marrëveshjen sipas rekomandimit të ODIHR-it.“Në mbledhjen e sotme opozita e bashkuar bëri të qartë qëndrimin e saj në lidhje me ruajtjen e koalicioneve zgjedhore, siç janë sot në Kodin Zgjedhor. Një çështje që ka funksionuar prej 17 vitesh dhe nuk ka pasur problem. Gjithashtu, u kërkua hapja 100% e listave. Ne kërkojmë që zgjedhësit të votojnë të lirë.

LEXO EDHE:  Një rrokere seksi si Afërdita Dreshaj

LEXO EDHE:  “Gëzuar”/ Afërdita Dreshaj i “vë flakën” Instagramit, ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet

Mazhoranca kërkon t’u heqë zgjedhësve mundësinë për lista 100% të hapura, si dhe të zgjedhin lirisht partinë që duan. Këto janë qëndrime diametralisht të kundërta. Themeli i punës është marrëveshja e 14 janarit. Sipas kësaj marrëveshjeje ne kemi të drejtën të ftojmë ODIHR. I japim kohë Gjiknurit që të reflektojë dhe firmosim që nesër”, tha demokrati./ CNA.al

LEXO TE PLOTE