Më seksi se kaq nuk bëhet/ Luana Vjollca i “vë flakën” rrjetit me foton e fundit – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Më seksi se kaq nuk bëhet/ Luana Vjollca i “vë flakën” rrjetit me foton e fundit

Publikuar

-

Luana Vjollca është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit. Ndërkohë bukuroshja po shijon sukseset e projekteve të saj më të fundit.

Por Luana nuk ndalet së postuari foto ku shafqet tejet seksi. Sot ajo ka publikuar disa foto ku duket e veshur me një fustan të shkurtër, ngjyrë nudë, që tregon më së mirri pikat e saj më të forta./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Aktualitet

Fansja ofendon keq moderatoren/ Aulona Musta e zemëruar “shpërthen” me komentet

Publikuar

-

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale, e cila njihet tashmë për replikat që bën me ndjekësit e saj.

Fotoja e fundit e Aulonës në Instagram është bërë një temë diskutimi për ndjekësit, të cilët kanë shpërthyer në komente ofenduese ndaj saj.

Aulona ka publikuar një foto ku shfaqet me bahskëshortin e saj dhe menjëherë kanë nisur reagimet nga më të ndryshmet.

“Ti veç femër nuk je … dhe mbi të gjitha nuk mund të them mami .. çfarë edukate do i japësh vajzës tiii .. tiii je për te semafori o lal,”, i shkruante fansja ndërkohë që Aulona ja ka mbyllur gojën me përgjigjen.

LEXO EDHE:  Modelja e famshme tregohet “e pamëshirshme”/ Nuk resht së befasuari me fotot e saj

“Fakti që ke ëndërruar gjithë jetën të punosh te semafori për vete, por u detyrove të martoheshe e lindje fëmijë në moshë të re dhe tani je e dëshpëruar, nuk do të thotë që të gjithë e kanë këtë dëshirë, o lal!

Imagjino që po rrit dy djem kjo qenia këtu…imagjino çfarë trajtimi do t’i bëjnë vajzave, duke patur shembullin e kësaj nëne! Kushedi të shkretën e ka rrahur burri ose vjehrra që në mëngjes dhe vjen më shfryhet mua…”, përfundon ajo.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Modelja e famshme tregohet “e pamëshirshme”/ Nuk resht së befasuari me fotot e saj

Publikuar

-

Modelja e famshme Kendall Jenner si shumë herë të tjera i ka lënë të gjithë fansat e saj me gojë hapur.

Së fundi, modelja ka realizuar një set fotografik ku shfaqet krejtësisht nudo, duke bërë një zhurmë të madhe në rrjetet sociale.

Edhe pse janë bardh e zi, çdo detaj i tyre shihet qartazi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mert Alas (@mertalas) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Nuk dinë të ndalen/ Motrat Kardashian “ndezin” Instagramin me pozat seksi

Publikuar

-

Familja Kardashian ka vajzat më të famshme dhe të komentuara në botë. Yjet e serialit “Keeping up with Kardashians” nuk ndalen me pozat e tyre seksi në rrjetet sociale.

Kylie Jenner i habiti të gjithë me kostumin e saj të banjos, ndërsa Kim dhe Khloe kanë dhuruar për fansat e tyre disa poza vërtetë shumë seksi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending