Connect with Us

Si të dukeni si një franceze e vërtetë? Zbuloni 3 ide fantastike

Fashion

Si të dukeni si një franceze e vërtetë? Zbuloni 3 ide fantastike

Publikuar

-

Me këto temperatura të nxehta e vetmja gjë që duam është të mos na “shqetësojnë” flokët dhe t’i kapim sa më lehtë.

Këto 3 modele flokësh që do të shihni më poshtë vijnë nga java e modës në Paris, aty ku fashionistat na tregojnë trendet më të fundit që do të përqafojnë të gjitha emrat së shpejti.

Floket e lidhur me shall

Shalli është një aksesor mjaft elegant dhe ndonëse një model i thjesht, në pamje të parë duket sikur je munduar!

LEXO EDHE:  Foto/ 10 idetë më të bukura të propozimeve për martesë

Topuzi i ulët

E dimë që është një model mjaft minimalist, por nëse vajzat në Paris e përdorin përse ne jo! Por bëni kujdes, duhet të jetë ai poshtë sa të prekë qafën!

Flokët e valëzuar

Çfarë do të ishte vera pa valët e detit dhe ato të flokëve? Për ne, mjafton të flini me flokë të lagur dhe në mëngjes do të shihni flokët me volum që dëshironi!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

LEXO EDHE:  Akuzohen për 200 vjedhje/ Vendimi i Gjykatës Franceze për 26 shqiptarët

LEXO EDHE:  U zgjuat nga gjumi? Ja 8 ide brilante se çfarë të hani për mëngjes

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

LEXO EDHE:  Foto/ 10 idetë më të bukura të propozimeve për martesë

LEXO EDHE:  E vërtetë: Vithet e mëdha, të mira për zemrën dhe trurin!

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: