A refuzohet kjo?/ Reali ofron miliona euro dhe dy yje të mëdhenj për Pogba – CNA
Connect with us

Aktualitet

A refuzohet kjo?/ Reali ofron miliona euro dhe dy yje të mëdhenj për Pogba

Publikuar

-

Prej javësh emri i Paul Pogba ndez merkaton e Manchester United, Juventus dhe Real Madridit, por siç bëjnë të ditur në Spanjë, në lidhje me transferimin e tij, gjithçka është mbyllur dhe mesfushori kampion bote, sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e “Los Blanco”.

Për sa i përket shifrave, mediat spanjolle japin edhe çmimin e këtij transferimi. 80 milionë euro plus dy lojtarë të mëdhenj, Gareth Bale dhe Toni Kroos. Akoma nuk ka një përgjigje zyrtare nga Man. United.

LEXO EDHE:  Gareth Bale te Bayerni?/ Kovac tregohet i sinqertë

“Los Blancos” kanë zyrtarizuar deri më sot pesë goditje, Rodrygo, Militao, Jovic, Hazard dhe Mendy, dhe pasi kanë shpenzuar 303 milionë euro, tani përgatiten edhe për goditjen e madhe në mesfushë. Kujtojmë se transferimi i Pogba ka qenë një nga kushtet kryesore të Zidane për Perez, kur pranoi të rikthehej te Reali.

Aktualitet

Dokumentet-Berisha denoncon skandalin/ Si u grabit lulishtja e qytetit  

Publikuar

-

By

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit është përvetësuar lulishtja e lagjes “Çlirim” në Berat, nëpërmjet një kontrate fiktive.

Denoncuesi thekson se kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.-së Berat eshte pervetesuar ne prone private dhe për më tepër, sipas tij kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie.

“Pershendetje! Eshte pervetesuar lulishtia e lagjes “Clirim” ne qytetin e Beratit nepermjet nje kontrate fiktive. Kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.- Berat eshte pervetesuar ne prone private, kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie. Bashkia Berat dhe cdo institucin tjeter ka dijeni, por per shkak te mandateve dhe perfitimeve personale heshtin. Asnje nuk po reagon per kete pamje, duan te ndertojne pallat… Ju lutem mos heshtni! Me respekt”-shkruan denoncuesi.

LEXO EDHE:  Gareth Bale te Bayerni?/ Kovac tregohet i sinqertë

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Panik në Lezhë/ Makina merr flakë pranë një karburanti

Publikuar

-

By

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi

Një makinë në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Ngjarja ka sjellë panik në qytet, pasi makina ka marrë flakë në afërsi të një karburanti dhe dyshohet se ka rrezik për shpërthim.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending