Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla” – CNA
Connect with us

Life Style

Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Merve takon në burg vëllain e saj Rëzain dhe i tregon që Serhani e la. Ajo i kërkon çelësat e shtëpisë dhe i tregon që ka një plan. Merve i thotë Serhanit se do largohet për pak ditë dhe i kërkon të qëndrojë në shtëpi me Milën. Merve shkon të jetojë në shtëpinë e vjetër.

Ajo përgatit tortën e saj të famshme dhe kujton kohën kur ishte shoqe e ngushtë me Ojën. Merve mendon disa mënyra për të hequr qafe Ojën. Mehmet pyet Enverin kush është i dashuri i Arzus por ai nuk i tregon gjë. Mehmet i tregon Tajlanit se Arzu ka të dashur.

Tajlan i tregon Pelinit por ajo nuk habitet dhe i thotë se Arzu ka të drejtë të ketë të dashur pas ndarjes. Tajlan bëhet xheloz për Pelinin. Ai shkon i tregon Serhanit por edhe Serhan e mbështet Arzun. Nihal i tregon Pelinit se partneri e la për faj të Merves dhe askush nuk e beson.

Pelin mëson se i dashuri i Arzus është Enveri. Mehmet i tregon Nilajit se Arzu ka të dashur. Nilaj e mbron nënën e saj dhe i kujton Mehmetit Burxhun.

Aktualitet

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që ditën e djeshme nga e motra.

Këngëtarja ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj por ai që ka tërhequr gjithë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Jakub Kindl, i cili shkruan fjalët më të bukura dhe të ndjera për gruan e tij.

“Gëzuar ditëlindjen për një njeri special i cili po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”,- ka shkruar sportisti në postimin e tij në ‘Instagram’ së bashku me një galeri fotosh të Afërditës gjatë momenteve më speciale të tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Marrëveshje 70 milionë dollarëshe/ Aktori i famshëm tundohet nga oferta e gjigantit të filmave

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Eddie Murphy, flitet se do të marrë një shumë të madhe parash nga gjiganti i filmave, Netflix.

Sipas TMZ 58 vjeçari do të rikthehet sërish te komeditë dhe po negocion një marrëveshje, e cila vlen rreth 70 milionë dollarë.

Kjo ofertë e majme vjen si pasojë e famës dhe suksesit që ka patur në filmat e mëparshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi shpatulla një pallto.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese dhe pëlqimet ndaj saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending